Klucze Michelin – słynny przewodnik stworzył wyróżnienie dla hoteli

Udostępnij artykuł

Przewodnik Michelin ogłosił wprowadzenie „kluczy Michelin“. Nowe wyróżnienie , które zostanie wprowadzone od 2024 roku, trafi do najlepszych hoteli na świecie. Wybiorą je specjalnie powołani do tego inspektorzy.

Klucze Michelin

Klucze Michelin to jasny i niezawodny znak dla podróżnych. Tak jak gwiazdka Michelin wyróżnia najlepsze restauracje, tak Klucz Michelin wskazuje najbardziej wyjątkowe hotele na całym świecie. Jest to również wyraz uznania dla pracy zespołu zaangażowanych i entuzjastycznych profesjonalistów z branży hotelarskiej – mówi Gwendal Poullennec, dyrektor międzynarodowy przewodnika Michelin.

Inspektorzy będą kierować się pięcioma kryteriami: dbałość o architekturę i aranżację wnętrz, jakość obsługi, wyjątkowość odzwierciedlającą niepowtarzalny charakter hotelu, stosunek jakości do ceny oraz to czy hotel przyczynia się do lokalnych wrażeń.

Zapoznanie się z ofertą na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej Michelin Guide jest łatwe i intuicyjne od planowania do rezerwacji. Klienci mogą czerpać inspirację z sekcji Magazyn, wybierać między zakwaterowaniami za pomocą wyszukiwania filtrów, rezerwować pokój, płacić online i przekazywać opinie lub dzielić się swoimi doświadczeniami.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023

Źródło: Michelin

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.10.2023
Aktualizacja: 26.10.2023