KōHANA rum bar & kitchen zaprasza gości

Udostępnij artykuł

Kolejne miejsce, którego współwłaścicielem jest Karol Szafaniec rozpoczyna działalność. 3 marca odbędzie się pre-opening rum baru, który sąsiaduje z popularnym Zachodnim Brzegiem przy Wioślarskiej.

Udało się przejąć miejsce po lokalu Ten Warszawiak,. Tam powstanie wyjątkowe miejsce. Pełną parą ruszymy w kwietniu. Na razie ten lokal będzie działać przy współpracy z Zachodnim Brzegiem. To, co będzie nas wyróżniać to możliwość przejścia z jednego lokalu do drugiego, bez wychodzenia na  zewnątrz – w lipcu w rozmowie z nami zapowiadał Karol Szafaniec.

Nasz nowy projekt mieści się w budynku The Tides nad Wisłą (Wioślarska 10). Pod tym adresem działa od lat restauracja Zachodni Brzeg, która została połączona z nowym rum barem, poprzez wyburzenie ściany działowej. Obydwa lokale będą działać osobno, ale goście mogą łatwo się między nimi przemieszczać. W KōHANA rum bar & kitchen znajdziemy rumy z z Barbadosu, Bahamów, Fidżi, Japonii, Belize, Jamajki i wielu innych ciekawych miejsc.

W marcu planujemy otwierać lokal muzycznie i barowo w każdy piątek i sobotę od g. 19.00 , a od kwietnia ruszamy pełną parą z kartą daniową 7 dni w tygodniu – zaprasza Karol Szafraniec.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 02.03.2023
Aktualizacja: 02.03.2023