Konferencja “Liderki Branży HoReCa” podczas Gastrotargów Smakki

Udostępnij artykuł

[POD NASZYM PATRONATEM] Jest wiele znakomitych kobiet, które z sukcesem prowadzą restauracje, hotele i firmy cateringowe. Ich rola w rozwoju całej branży HoReCa jest znacząca. Organizatorzy Gastrotargów Smakki postanowili zwrócić na nią uwagę i przygotowali konferencję, która poświęcona jest Liderkom Branży HoReCa.

Liderki Branży HoReCa

20 marca 2024 r. kobiety tworzące rynek gastronomiczny, hotelarski oraz cateringowy spotkają się na konferencji Liderki Branży HoReCa. Podczas dwóch pierwszych paneli dyskusyjnych będzie okazja, do posłuchania historii sukcesu m.in. dr Ireny Eris, Marty Stańczak (managing director Sodexo Polska), Anny Chylewskiej (członka zarządu i dyrektor operacyjno-wykonawczej Maczfit), Marty Klepki (dyrektor generalnej Lake Hill Resort & Spa), szefowych kuchni: Cristiny Catese oraz Małgorzaty Kalisz. Trzeci panel dyskusyjny poświęcony będzie konkursowi Bizneswoman Roku i jego specjalnej kategorii, którą Smakki Gastrotargi stworzyły wspólnie z Fundacją Sukces Pisany Szminką. W ramach tej kategorii po raz pierwszy zostanie wyłoniona Liderka Branży HoReCa. O istocie konkursu rozmawiać będą m.in. Olga Kozierowska (prezes Fundacji Sukces Pisany Szminką), Anna Krajewska (Salad Story) oraz Grzegorz Sendor (Smakki Gastrotargi). Konferencję zakończą wystąpienia Anny Pestilenz (właścicielki Hotelu Szafir) i Patryka Galewskiego (szefa kuchni w Projekcie PaKa).

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Celem wydarzenia jest promowanie roli kobiet w branży HoReCa oraz motywowanie do przełamywania barier i dążenia do zawodowego sukcesu. Będzie to także wyjątkowa okazja do networkingu i nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach z kobietami, które na co dzień dowodzą, że sukces w branży HoReCa jest możliwy dzięki pasji, determinacji i ciężkiej pracy.

Sprzedaż biletów na konferencję już trwa. Do 10 marca obowiązuje kod LIDERKA, dzięki któremu bilety można nabyć w specjalnej cenie. Bilety są dostępne na stronie organizatora wydarzenia https://smakki.pl/pl/liderki-branzy-horeca/

Źródło: Gastrotargi Smakki

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 07.03.2024
Aktualizacja: 07.03.2024