Konferencje hybrydowe w warszawskich hotelach PHH

Udostępnij artykuł
Hotele należące do grupy Polski Holding Hotelowy połączyły siły i wspólnie z firmami z branży audiowizualnej zaprojektowały studia online. Są to: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Regent Warsaw Hotel oraz Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Oferują konferencje hybrydowe, a także pełną gamę możliwości multimedialnych. Dostosowując się do pandemicznej rzeczywistości.

W każdym z wymienionych hoteli jest możliwość przygotowania multimedialnego studio, z którego mogą być transmitowane konferencje hybrydowe. Także kongresy, czy szkolenia. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej techniki scenicznej dostępnej w każdym z hoteli, a także rozwiązań technologicznych oferowanych przez firmy świadczące usługi audio-video. Przed organizatorami z branży MICE otwierają się zatem zupełnie nowe możliwości.

Obserwujemy wnikliwie branżę wydarzeń. Spodziewamy się, że nawet po zakończeniu pandemii, spotkania i konferencje już nigdy nie będą takie jak przed jej wybuchem – mówi Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel. – Dlatego, łączymy to, co najlepsze w naszych hotelach z bezpieczeństwem i nowoczesną technologią, by umożliwić uczestnikom interakcję i udział w spotkaniach i konferencjach w nowej rzeczywistości.

Regent Warsaw Hotel
Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Nie tylko zaplecze konferencyjne jest otwarte na multimedialne, hybrydowe konferencje. Hotele oferują swoją przestrzeń do nagrań filmów, teledysków, wywiadów, podcastów, a także szkoleń online. Każdy z nich posiada zróżnicowane, eleganckie wnętrza, które mogą być tłem wielu wydarzeń. Połączenie zaawansowanej technologii, doświadczonych event plannerów i ciekawych wnętrz to zestaw gwarantujący sukces każdego wydarzenia, przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> zapoznaj się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

Wszystkie trzy obiekty posiadają nowoczesne możliwości techniczne. Multimedialne ekrany, najnowocześniejszy system audio-video, rzutniki z panoramicznymi ekranami. System sterowania oświetleniem, szeroki wybór designerskich mebli i akcesoriów, możliwości przeprowadzenia tłumaczenia symultanicznego. Catering dla ekipy realizatorskiej, możliwość współpracy z doświadczonymi firmami produkcyjnymi oraz posiada bogate doświadczenie w realizacji e-eventów, streamingów, planów filmowych.

O warszawskich hotelach Polskiego Holdingu Hotelowego:
Renaissance Warsaw Airport Hotel

Pięciogwiazdkowiec położony jest zaledwie 67 kroków od Lotniska Chopina w Warszawie. Hotel wyróżnia nowoczesny unikalny design i komfortowe wnętrza. Elastyczna przestrzeń obiektu została zaprojektowaną tak, aby każdy z gości doświadczył lokalnego klimatu w niebanalnym wydaniu. Nowoczesny obiekt posiada salę balową o pow. 400 mkw. z możliwością podziału, sale konferencyjne, także z dostępem do światła dziennego. Club lounge z widokiem na płytę lotniska, nowoczesną i designerską bibliotekę, salkę kinową / projekcyjną, a także pokoje i apartamenty o maks. powierzchni 70 mkw. Basen i spa, restauracja Challenge ’32 i nGin bar.

Regent Warsaw Hotel

Dawniej Hyatt Regency Warsaw, położony jest w centrum Warszawy. W sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie i w bliskiej odległości od głównych atrakcji turystycznych miasta oraz ważnych lokalizacji biznesowych oraz dyplomatycznych. W pięciogwiazdkowym hotelu do dyspozycji gości jest sala balowa o pow. 385 mkw. z foyer 120 mkw., a także sale konferencyjne, wielokrotnie wyróżniana Restauracja Venti Tre z ogródkiem, apartament prezydencki – o pow. 160 mkw., apartamenty i pokoje od 32 do 120 mkw. z rewelacyjnym widokiem na Śródmieście Warszawy, klub fitness z siłownią, basenem i strefą wellness.

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport

To czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany na lotnisku Chopina, który w ubiegłym roku przeszedł generalną modernizację. Nowe, eleganckie i wszechstronne wnętrza hotelu Courtyard dopasuje swoje wnętrza do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Hotel posiada nowoczesną salę balowa o pow. 433 mkw. z możliwością podziału, sale konferencyjne, także z dostępem do światła dziennego, Private Room, przestronne pokoje i apartamenty o powierzchni od 26 do 73 mkw. oraz siłownię, restaurację i bar.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 19.04.2021
Aktualizacja: 20.04.2021