Kuba Wojewódzki otworzy kolejną restaurację

Udostępnij artykuł

Dziennikarz po raz kolejny poinformował, że nie jest już współwłaścicielem restauracji Niewinni Czarodzieje w Warszawie i we Wrocławiu. Przypomnijmy, że Kuba Wojewódzki prowadził lokale wspólnie z Józefem Krawczykiem do stycznia ubiegłego roku. Wówczas podjął decyzję o wycofaniu się ze spółki. Teraz wspólnie z Dawidem Kwidzyńskim rozwija projekt Niewinni Czarodzieje Trzy Zero w Gdyni. Dziennikarz zasygnalizował, że wkrótce pojawi się też kolejny lokal pod tym szyldem w Gdańsku.

Niewinni Czarodzieje Trzy Zero
Niewinni Czarodzieje Trzy Zero

Niewinni Czarodzieje Trzy Zero to wspólny kulinarno-klubowy projekt dziennikarza i restauratora Dawida Kwidzińskiego. Otwarcie lokalu odbyło się 24 lipca o 17:00 w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Szanowni Państwo, Drodzy Goście, Kochani. W związku z planowanym otwarciem autorskiej sieci restauracji rezygnuje z udziału w projekcie #niewinniczarodzieje. Tym samym odsprzedaje swoje udziały wspólnikowi. Nie będę już odpowiadał za jakość i styl restauracji, nie będę w nich bywał. Nie będę już zarządzał tym profilem na Instagramie. Jednocześnie Jak To Wszystko Się Skończy zapraszam Was do #gdynia gdzie otwieramy nasz pierwszy lokal. Dalej #warszawa i #krakówKuba Wojewódzki informował na Instagramie w styczniu 2021.

Dodatkowo, lokalizacja restauracji„Niewinni Czarodzieje 3.0” w Gdyni jest nieprzypadkowa. Tytuł dzieła Andrzeja Wajdy w miejscu, które filmem żyje na co dzień i od święta, bez wątpienia jest dobrą wróżbą na przyszłość.

W lokalu panuje nowoczesny wystrój łączący detal ze stylistyką loftu. Twórcy projektu to Kuba Wojewódzki i Dawid Kwidziński, który w Gdyni prowadzi dwa lokale: Aleję 40 i Como Ristorante. Niewinni Czarodzieje w Warszawie, także we Wrocławiu powstali w kooperacji dziennikarza i restauratora Józefa Krawczyka. Jednak nie kontynuują oni współpracy przy kolejnych projektach gastronomicznych.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 17.01.2022
Aktualizacja: 17.01.2022