Lądek-Zdrój: najemca do części gastronomicznej

Udostępnij artykuł

Lokale przeznaczone na wynajem mają łącznie 155,39 mkw. z tarasem o powierzchni użytkowej 45,67 mkw. Minimalna stawka wywoławcza płaconego czynszu za jeden miesiąc kalendarzowy najmu wynosi: 2220 zł (11,83 zł/mkw. – pomieszczenia; 7,32 zł/mkw. – tarasu). Termin najmu upływa 12 grudnia 2016 roku. Termin zgłoszeń mija 26 maja br.

Budynek basenu kąpielowego znajduje się przy ul. M.C. Skłodowskiej. Zlokalizowany jest w centralnej części parku zdrojowego Strefy Uzdrowiskowej A o dużym natężeniu ruchu pieszego kuracjuszy, wczasowiczów i miejscowej ludności.
Wydzielona powierzchnia znajduje się po dwóch stronach holu głównego wejścia i oddzielona jest przeszkloną stolarką z PCV. Po prawej stronie holu wejściowego znajduje się pomieszczenie kawiarni, a na kondygnacji parteru i piwnic zaplecze magazynowo-socjalne. Po lewej stronie są pomieszczenia zabiegowe z wydzieloną powierzchnią pod szatnię dla klientów kawiarni i klientów basenu kąpielowego. Planowane godziny otwarcia basenu to 7-22. Zadaszony poliwęglanem taras jest bezpośrednio związany z salą kawiarnianą i w okresach ciepłych stanowi ogródek połączony szerokimi otworami z kawiarnią.

Sanatorium Wojskowe w Lądku-Zdroju jest wiodącą placówką wojskowej służby zdrowia w zakresie rehabilitacji narządu ruchu. W części hotelowej, w skład obiektu wchodzi kilkanaście pokoi, apartamentów oraz całych willi przeznaczonych na wynajem. Szpital wykonuje również różnego rodzaju zabiegi, m.in. z zakresu fizykoterapii, balneoterapii, masażu, gimnastyki oraz z zakresu spa.
 

Opublikowano: 11.05.2010
Aktualizacja: 11.05.2010