Łódzkie: Ośrodek Obsługi Turystycznej z hotelem

Udostępnij artykuł

Budynek Ośrodka będzie trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony. Na parterze zlokalizowany będzie hol wejściowy z recepcją – punktem informacji. Za recepcją znajdzie się pomieszczenie biurowe oraz sala konferencyjna, która służyć będzie również do organizacji imprez promocyjno-okolicznościowych. Do obsługi sali konferencyjnej zaprojektowano zaplecze cateringowe (produkty żywnościowych z zewnątrz).

Na piętrach obiektu zaprojektowano pokoje hotelowe z łazienkami. Na pierwszym piętrze będzie ich siedem, na drugim – osiem. Dodatkowo planowany jest jeszcze jeden pokój z łazienką dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Ośrodek Obsługi Turystycznej zlokalizowany będzie przy ul. Skarbczyńskich w Działoszynie. Będzie to obiekt, który ma łączyć funkcje związane z promocją miasta i zapewnieniem podstawowej bazy noclegowej dla turystów oraz dla przyszłej pływalni. W Ośrodku utworzony zostanie Punkt Informacji Turystycznej, którego celem będzie dostarczanie informacji o atrakcjach turystycznych oraz umożliwienie rezerwacji miejsc noclegowych zarówno w hotelu, jak i innych miejscach na terenie gminy. Powierzchnia użytkowa Ośrodka Obsługi Turystycznej wyniesie 723,6 mkw.

Budowa ma zostać zakończona na przełomie maja i czerwca 2011 roku.

 

Opublikowano: 14.06.2010
Aktualizacja: 14.06.2010