Łódzkie: Ośrodek Obsługi Turystycznej z hotelem

Udostępnij artykuł

Budynek Ośrodka będzie trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony. Na parterze zlokalizowany będzie hol wejściowy z recepcją – punktem informacji. Za recepcją znajdzie się pomieszczenie biurowe oraz sala konferencyjna, która służyć będzie również do organizacji imprez promocyjno-okolicznościowych. Do obsługi sali konferencyjnej zaprojektowano zaplecze cateringowe (produkty żywnościowych z zewnątrz).

Na piętrach obiektu zaprojektowano pokoje hotelowe z łazienkami. Na pierwszym piętrze będzie ich siedem, na drugim – osiem. Dodatkowo planowany jest jeszcze jeden pokój z łazienką dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Ośrodek Obsługi Turystycznej zlokalizowany będzie przy ul. Skarbczyńskich w Działoszynie. Będzie to obiekt, który ma łączyć funkcje związane z promocją miasta i zapewnieniem podstawowej bazy noclegowej dla turystów oraz dla przyszłej pływalni. W Ośrodku utworzony zostanie Punkt Informacji Turystycznej, którego celem będzie dostarczanie informacji o atrakcjach turystycznych oraz umożliwienie rezerwacji miejsc noclegowych zarówno w hotelu, jak i innych miejscach na terenie gminy. Powierzchnia użytkowa Ośrodka Obsługi Turystycznej wyniesie 723,6 mkw.

Budowa ma zostać zakończona na przełomie maja i czerwca 2011 roku.

 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 14.06.2010
Aktualizacja: 14.06.2010