Marcin Wajda, Winterhalter: wsłuchujemy się w głosy naszych klientów i reagujemy na ich wymagania

Udostępnij artykuł

[SPECJALNIE DLA NAS – RAPORT 2024]  W Winterhalter rozumiemy te potrzeby i odpowiadamy na nie, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również kompleksowe wsparcie techniczne i możliwość wynajmu długoterminowego – mówi Marcin Wajda, dyrektor komunikacji i marketingu Winterhalter Polska.

Z dumą i wdzięcznością patrzę na naszą obecną współpracę z klientami branży HoReCa. Niedawna celebracja 25-lecia marki Winterhalter w Polsce kolejny raz uświadomiła mi, jak liczne jest grono ludzi, z którymi od lat, z powodzeniem współpracujemy. To była niesamowita, sentymentalna podróż. Od ponad ćwierćwiecza jesteśmy ważnym partnerem dla wielu placówek gastronomicznych w Polsce i w tym czasie udało nam się wiele nauczyć. Zresztą, my naprawdę jesteśmy aktywni, nie osiadamy na laurach i bardzo dbamy o relacje branżowe: bierzemy udział we wszystkich imprezach targowych, jesteśmy obecni na pokazach kulinarnych. Działamy z branżą i dla branży, ale przede wszystkim wsłuchujemy się w głosy naszych klientów i reagujemy na ich wymagania. We współpracy z naszym działem R&D (ang. Research and Development, czyli dział Badań i Rozwoju) i z naszą niemiecką centralą zmieniamy i modyfikujemy nasz sprzęt tak, by był coraz lepszy, bardziej efektywny i dostosowany do oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Dostarczamy zmywarki klasy premium, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających kuchni. Nasze doświadczenie i skoncentrowanie na specjalistycznych potrzebach zmywania pozwoliły nam zrozumieć i odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Wciąż udoskonalamy naszą technologię.

W obliczu wyzwań ekonomicznych, z jakimi mierzy się branża, kluczowe czynniki wpływające na decyzje zakupowe naszych klientów to przede wszystkim… Cały tekst publikujemy w Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024. Kliknij, aby zapoznać się z pełną treścią

rynek dostawców horeca - raport 2024

Materiał powstał we współpracy z firmą Winterhalter

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.03.2024
Aktualizacja: 14.03.2024