Mateusz Gessler otwiera całodobowy lokal w Elektrowni Powiśle

Udostępnij artykuł

1 czerwca w Elektrowni Powiśle rusza letni koncept Ćma nad Wisłą. Restauracja sygnowana nazwiskiem Mateusza Gesslera będzie czynna całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Ćma nad Wisłą Mateusz Gessler

Restauracja przyjmująca gości 24 godziny na dobę to unikalny koncept, rzadko spotykany w branży gastronomicznej. To drugi lokal słynnego restauratora, serwujący dania kuchni polskiej przez całą dobę, a pierwszy w tej części miasta, która chętnie jest odwiedzana zarówno przez mieszkańców Warszawy, jak i licznie odwiedzających ją turystów. Zabawy na Powiślu w letnie noce nie będą kończyć się na szybkim jedzeniu w zwykłym fast-foodzie – Ćma nad Wisłą to doskonała opcja dla tych, którzy podczas całonocnych wypadów chcą się posilić czymś pożywnym.

W menu restauracji Ćma nad Wisłą klienci znajdą polskie klasyki z twistem, takie jak żurek na zakwasie, pierogi z kaczką, placek ziemniaczany, żeberka, zimne nóżki czy pieczona kaczka. Nie zabraknie też dań wegetariańskich – naleśników, tostów czy sałatek z różnymi dodatkami. Na fanów słodkich smaków w środku nocy czekają propozycje deserowe.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O Restauracji Ćma nad Wisłą

to kolejny nieprzeciętny koncept znanego restauratora w Elektrowni Powiśle. Nowy lokal został zaaranżowany w sąsiedztwie restauracji Dock19 by Mateusz Gessler od strony Wybrzeża Kościuszkowskiego – tuż przy bulwarach wiślanych. Duży bar, połączony z kuchnią i zainstalowany w oranżerii, zapewni wyjątkową atmosferę i funkcjonalność o każdej porze dnia i nocy.

Ćma nad Wisłą dopełni bogatą ofertę gastronomiczną Elektrowni Powiśle, która jest określana kulinarną stolicą Warszawy. Restauracja zostanie otwarta 1 czerwca i będzie czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu aż do połowy września.  

Źródło: Elektrownia Powiśle

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 29.05.2024
Aktualizacja: 29.05.2024