Medycyna estetyczna w hotelu Platinum

Udostępnij artykuł

Można tam też wykonać lipolizę (dla otyłych), skleroterapię (na problemy związane z niewydolnością żylną) oraz mezoterapię. Ostródzki hotel współpracuje z lekarzami – konsultantami.

Platinum Spa & Wellness wchodzi w skład czterogwiazdkowego hotelu Platinum Spa & Business w Ostródzie, który należy do Condohotels Group Sp. z o.o.

Dotychczasowe spa oferowało 11 gabinetów zabiegowych. Jest tam m.in. gabinet koloroterapii, jaskinia błotna rasul i specjalny pokój z podgrzewanymi, ceramicznymi leżakami. Obiekt zaaranżowano tak, by przypominał leśną polanę (strumień przecinający cały kompleks i świerkowe, nieokorowane bale, dobiegające zewsząd ćwierkanie ptaków). Oferta Platinum Spa obejmuje zabiegi na ciało i na twarz, kąpiele, masaże, manicure i pedicure, łaźnię parową. Poziom spa jest połączony przejściem podziemnym z aquaparkiem, które prowadzi bezpośrednio do mokrej części kompleksu.

Hotel Platinum Spa & Business to został wybudowany w 2008 roku. Dysponuje 50 dwuosobowymi pokojami oraz sześcioma apartamentami. Oprócz kompleksu Spa & Wellness i aquaparku znajduje się tam restauracja, która może obsłużyć jednorazowo do 150 osób oraz trzy kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. W pobliżu hotelu znajduje się galeria handlowa, nowoczesna kręgielnia, fitness klub i wyciąg dla narciarzy wodnych na Jeziorze Drwęckim.

 

Opublikowano: 15.06.2010
Aktualizacja: 15.06.2010