Mercure Debrecen przyjmuje gości

Udostępnij artykuł

Pierwszy hotel Mercure – w drugim co do wielkości mieście na Węgrzech – otworzył drzwi dla gości. To trzecia destynacja tej marki Accor w kraju. Położony w samym sercu miasta Mercure Debrecen oferuje 135 pokoi oraz 20 apartamentów rozmieszczonych na czterech piętrach.

Mercure Debrecen

Na gości czeka również restauracja i bar Winestone, oferujące znakomitości lokalnej kuchni w nowoczesnym wydaniu. Kawiarnia jest miejscem idealnym do wypoczynku, zaś osoby lubiące aktywny relaks mogą skorzystać z nowocześnie wyposażonej sali fitness. Goście biznesowi mają do dyspozycji trzy sale konferencyjne, mogące pomieścić jednocześnie do 120 osób.

Zgodnie z filozofią marki, Mercure Debrecen czerpie z lokalności uwiecznionej w wystroju hotelu, który nawiązuje do Karnawału Kwiatów odbywającego się co roku w mieście. Dlatego design obiektu nawiązuje do karnawałowych wrażeń, oferując szampańskie przeżycia spełniające oczekiwania wymagających gości. Nowy hotel to miejsce w którym angażująca atmosfera łączy się z wysokim poziomem guest service, jakiego uosobieniem jest wyrafinowany wygląd i elegancja budynku. Za projekt hotelu odpowiada renomowane węgierskie Studio Architektoniczne BORD.

W Debreczynie widzimy zapotrzebowanie na hotele spełniające potrzeby najbardziej wymagających turystów i osób podróżujących służbowo. Nasz stylowy i elegancki hotel wyróżnia się doskonałą lokalizacją przy spokojnej ulicy w samym centrum miasta. Dzięki temu wierzymy, że idealnie uzupełni ofertę turystyczną i hotelarską Debreczyna, gwarantując gościom najwyższą jakość usług, jaką zapewnia uznana na całym świecie marka – zapewnia Gábor Demény, dyrektor hotelu Mercure Debrecen.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

Źródło: Accor

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 17.08.2022
Aktualizacja: 17.08.2022