Na 6 rąk – seria autorskich kolacji i historia, która połączyła ich autorów

Udostępnij artykuł

Warszawski i sopocki Sheraton oraz legendarny Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw ogłosiły serię autorskich kolacji na 6 rąk przygotowanych przez szefów kuchni tych obiektów. Zdradziły też, co łączy Marcina Sasina, Marka Soczewkę i Kamila Jabłońskiego.

Na 6 rąk

Cykl kolacji rozpocznie wyjątkowa uczta, która odbędzie się 6 grudnia w restauracji inAzia w Sheraton Grand Warsaw. Kolejne dwa kulinarne spotkania zaplanowane są na 6 marca w Polskich Smakach w Sheratonie w Sopocie i na 6 czerwca w Hotelu Bristol, Warsaw.

Pomysł wziął się z tego, że razem z Kamilem i Markiem 15 lat temu zaczynaliśmy swoje kariery w warszawskim Sheratonie. Dziś każdy z nas jest szefem kuchni. Ja w Sheraton Grand Warsaw, Kamil Jabłoński w hotelu Bristol, a Marek Soczewka w sopockim Sheratonie. Przyjaźnimy się do dziś. Te kolacje to będzie coś więcej niż tylko dobre – a nawet bardzo dobre – jedzenie – zaprasza Marcin Sasin, szef kuchni warszawskiego Sheratona.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE wrzesień-październik 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nowości Gastronomiczne

Na pierwszą kolację, w restauracji inAzia, ruszyła właśnie sprzedaż: Sheraton Grand Warsaw Voucher Sales, Warszawa – VoucherCart – Bilet na kolację w restauracji InAzia. W 6-daniowym menu m.in. ostrygi, tuńczyk, turbot i polędwica wołowa, a także starannie dobrane wino i koktajle.­­­

3 fantastyczne hotele i 3 uczty, na których każde danie to dzieło sztuki kulinarnej autorstwa utalentowanych szefów kuchni. Do tego atmosfera sprzyjająca rozmowom i doskonały serwis – tak o serii kolacji na 6 rąk mówi dyrektor warszawskiego Sheratona Angela Saliba.

Partnerem wydarzeń jest Brown Forman.

Kolacje na 6 rąk:

– 6 grudnia 2023, g. 19, restauracja inAzia w Sheraton Grand Warsaw;

– 6 marca 2024, restauracja Polskie Smaki w Sheraton Sopot Hotel;

– 6 czerwca 2024, Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw;

Źródło: Marriott

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 16.11.2023
Aktualizacja: 16.11.2023