Novotel wdraża program dla rodzin z dziećmi

Udostępnij artykuł

W ramach programu Family & Novotel na dwoje dzieci do 16-ego roku życia, które będą dzielić pokój z rodzicami czeka bezpłatny nocleg i śniadanie. Jeżeli jednak wolą mieszkać oddzielnie – rodzice dostaną na drugi pokój dla nich aż 50 proc. zniżki. Bezpłatne jest również specjalne wyposażenie dla niemowląt, m.in. podgrzewacze do butelek, łóżeczka, krzesełka i stoliki do przewijania. Dodatkowe udogodnienie to możliwość opuszczenia pokoju do godz. 17 w niedziele.

W hotelach marki Novotel na dzieci czekają upominki. Zaaranżowano także nowoczesne i kolorowe miejsca zabaw, usytuowane w hotelowym lobby i wyposażone w funkcjonalne mebelki oraz zabawki edukacyjne. Marka współpracuje z producentem klocków Kapla. Dla nastolatków największą atrakcją są konsole Xbox 360, które od niedawna znajdują się na wyposażeniu wszystkich hoteli Novotel w Polsce. Ustawione w lobby, w formie wygodnych do gry terminali – pasują do nowocześnie zaaranżowanych hotelowych wnętrz. Dodatkowo we wszystkich hotelach Novotel można korzystać z przewodowego lub bezprzewodowego internetu. Dużą popularnością cieszą się kąciki internetowe, zaaranżowane w hotelowych lobby.

Program Family & Novotel to także posiłki dla dzieci. Specjalne menu dla najmłodszych są przygotowywane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, po konsultacji z dietetykiem. Do wyboru zachęca wesoła maskotka Gustino, która jednocześnie symbolizuje najwyższą jakość potraw. Ponadto czekając na posiłek dzieci dostają plansze rysunkowe i kredki.

Korzystając z programu można np. zwiedzić polskie miasta. Do wyboru są Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Szczecin i Wrocław. Wiele z tych hoteli posiada ogrody oraz baseny, wewnętrzne lub zewnętrzne.

Novotel to marka hoteli trzy- i czterogwiazdkowych. Na świecie działa ich prawie 400 w 58 krajach, w tym 11 w Polsce. Marka należy do sieci Accor. W Polsce hotelami Novotel zarządza Grupa Hotelowa Orbis, której Accor jest głównym akcjonariuszem. 

Opublikowano: 18.06.2010
Aktualizacja: 18.06.2010