Nowe osoby w Novotel Warszawa Centrum

Udostępnij artykuł

Stołeczny Novotel rozbudowuje zespół. Dołączyły do niego Aleksandra Źrałka na stanowisku F&B Manager i Anna Kwiatek-Skok w roli Rooms Division Manager.

zespół novotel warszawa centrum

Aleksandra Źrałka – biografia

Na swoim koncie posiada wiele lat doświadczenia w branży gastronomicznej. Przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w słonecznej Kalifornii w pięciogwiazdkowym Canary Hotel, gdzie odkryła pasję do branży. Kolejne kroki w zawodzie zdobywała m.in. w czterogwiazdkowym hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie. Tam dołączyła do zespołu przygotowującego uroczyste otwarcie. Po kilku latach, już w Warszawie zasiliła szeregi zespołów Accor. Jako miłośniczka sztuki sommelierskiej, kierowała restauracją Winestone w hotelu Mercure Warszawa Grand. Zaangażowanie i pasja, z jaką realizuje swoją pracę, zostały zauważone i docenione, dzięki czemu awansowała. Najpierw na stanowisko zastępcy, a potem F&B Managera w hotelu. Od stycznia kontynuuje karierę zawodową w Novotel Warszawa Centrum.

Anna Kwiatek-Skok – biografia

Może pochwalić się ponad 16-letnim doświadczeniem w branży, które zdobywała już od czasów studenckich. Początkowa praca dorywcza przerodziła się w prawdziwą pasję i styl życia. Już w wieku 24 lat otrzymała stanowisko kierownika recepcji czterogwiazdkowego hotelu w Poznaniu. To było jej marzeniem na samym początku pracy w hotelu. Dalej swoją karierę rozwijała w hotelach ibis Warszawa Ostrobramska oraz Novotel Warszawa Centrum, gdzie obecnie pełni stanowisko Rooms Division Manager. W trakcie swojej kariery poznawała tajniki pracy na różnych stanowiskach w branży w kilku wiodących sieciach hotelowych. Wśród nich znalazły się: F&B, recepcja, rezerwacje, sprzedaż, MICE czy służba pięter. Bogate doświadczenie w hotelarstwie pozwoliło jej wypracować model pracy z zespołem oparty na trosce o wzajemne relacje i umiejętności zarządcze.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

O marce Novotel

Novotel oferuje hotele zaprojektowane jako przestrzenie do relaksu, z przyjemną atmosferą, w których goście mogą zatrzymać się i cieszyć się chwilami, które nabierają głębszego znaczenia. Szeroki wachlarz hoteli, apartamentów i ośrodków wypoczynkowych tej marki oferuje wiele usług zarówno dla gości biznesowych, jak i przyjeżdżających w celach turystycznych, w tym przestronne, modułowe pokoje o naturalnym i intuicyjnym wystroju, całodobowy catering z pożywnymi daniami, specjalne przestrzenie konferencyjne, troskliwy i proaktywny personel, strefy rodzinne dla najmłodszych gości, wielofunkcyjne lobby oraz dostępne centra fitness. Novotel, który posiada ponad 530 lokalizacji w ponad 60 krajach, jest częścią Accor, wiodącej na świecie grupy hotelarskiej, obejmującej ponad 5 300 obiektów i 10 000 lokali gastronomicznych w 110 krajach.

Źródło: Accor

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 27.06.2022
Aktualizacja: 28.06.2022