Nowe pakiety w najlepszych cenach dla dostawców XVI Food Business Forum 2018!

Udostępnij artykuł
Przedstawiciele 4000 restauracji, firm cateringowych i lokali gastronomicznych oraz 50 „kupców” już 24 września w Sheraton Warsaw Hotel spotkają się tradycyjnie na najważniejszym w roku Forum restauratorów (właścicieli i decyzyjnych profesjonalistów branży). Indywidualne rozmowy „kupców” z dostawcami w formule Business Speed Dating towarzyszyć będą szesnastej edycji Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2018.

W odpowiedzi na oczekiwania dostawców celem maksymalnej optymalizacji oferty, a przy tym uzyskania najszerszego z możliwych zasięgu komunikacji oferty na rynku, przygotowaliśmy nowe, indywidualne i skrojone wedle potrzeb propozycje współpracy w najlepszych cenach.  Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Biurem Reklamy celem otrzymania indywidualnej oferty.

LISTA AKTUALNIE POTWIERDZONYCH „KUPCÓW”
W BUSINESS SPEED DATING NA XVI FOOD BUSINESS FORUM 2018
> prosimy kliknąć aby zapoznać się ze szczegółami <

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz k o m p e t e n t n y c h Kupców z niezależnych lokali i sieci gastronomicznych cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania restauratorów. To tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele oraz wybitni praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym w roku wydarzeniu.Już po raz siódmy na zakończenie Food Business Forum, podczas uroczystej kolacji z Galą nastąpi rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród Food Business Awards i po raz drugi – Supplier of the Year.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki szesnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć najlepsze, także organizacyjnie, wydarzenie gastronomiczne w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:

•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań na
temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– prezesów, członków zarządów sieci gastronomicznych,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.,
– właścicieli niezależnych lokali i restauracji.
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

zapraszamy do kontaktu z nami.

WWW.FOODBUSINESSFORUM.COM


Organizatorem jest BROG B2B
– media efektywnej komunikacji – właściciel czasopism: Świat HoteliNowości Gastronomiczne, Sweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

664 463 072, 664 463 079, 664 463 069, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.
Opublikowano: 16.08.2018
Aktualizacja: 16.08.2018