Nowy burger Grand Chicken Parmesan w MAX Premium Burgers

Udostępnij artykuł

Szwedzka sieć nie zwalnia tempa i otwiera sezon wiosenny z nowością. Do menu Grand Chicken w dołącza Grand Chicken Parmesan. Ta pozycja na stałe zagości w menu MAX i uzupełni menu z filetem z kurczaka.

We wrześniu 2022 roku w menu szwedzkiej sieci pojawiła się nowa linia burgerów Grand Chicken, która była odpowiedzią na rosnący trend na burgery z kurczakiem w Stanach Zjednoczonych. Wprowadzając tę nowość MAX poszedł o krok dalej i stworzył burgery z całym filetem z kurczaka. Podstawowa linia oferowała trzy opcje Grand Chicken Sandwich, Grand BBQ Chicken i Grand Buffalo Chicken.

Jakość i składniki, z których przyrządzamy nasze menu są dla MAX niezwykle ważne. Nigdy nie idziemy na kompromisy w kwestii smaku i teraz czujemy się gotowi do wprowadzenia Grand Chicken Parmesan. Jest to burger z prawdziwym parmezanem z północnych Włoch. Kiedy przedstawialiśmy nasze menu z kurczakiem, powiedziałem, że jest to jedna z najlepszych propozycji, jakie wprowadziliśmy. Jestem bardzo podekscytowany i dumny z dodania Grand Chicken Parmesan do rodziny Grand Chicken – mówi Jonas Mårtensson, szef kuchni w MAX.

Grand Chicken Parmesan składa się z filetu z kurczaka, włoskiego parmezanu, sosu aioli, sera cheddar, sałaty lodowej, pomidora i czerwonej cebuli. Zwieńczeniem tej kompozycji jest złocista bułka, która występuje również w opcji bezglutenowej.

Praca nad najlepszym smakiem

Wszystkie burgery MAX Premium Burgers, zanim zostaną przedstawione gościom restauracji, poddawane są testom smaku. Jonas Mårtensson osobiście opracowuje połączenia smakowe, które następnie są sprawdzane i ulepszane.

Inwestycja podjęta w menu Grand Chicken była wyjątkowa w swoim rodzaju. Obserwowaliśmy ogromne zapotrzebowanie na produkty z kurczaka, które w ostatnich latach tylko rosło. Odzew, jaki otrzymaliśmy po wprowadzeniu na rynek pierwszych trzech burgerów z kurczaka, był oszałamiający. Jesteśmy pewni, że udało nam się stworzyć burgery, które smakują naszym gościom, ale oczywiście nie zatrzymujemy się w tym miejscu. Chcemy nadal zaskakiwać naszych gości dodaje szef kuchni MAX Premium Burgers.

Dla fanów klasyki

Obok Grand Chicken Parmesan oraz Korean BBQ do oferty MAX dołącza Classic’68 Cheese. To klasyczny cheeseburger składający się z polskiej wołowiny, dwóch plastrów sera cheddar, musztardy, czerwonej cebuli, ketchupu i pikli. Sprawdzi się w zestawie z powracającymi do sieci Sweet Potato Fries.

Inspirowany podróżami

Jonas Mårtensson, szef kuchni MAX, czerpie inspiracje z kuchni całego świata. Wprowadzony na koniec 2022 roku Chili BBQ Bearnaise bazował na aromatycznym sosie, który jest przysmakiem Szwedów. Sezonowy Korean BBQ wyróżniał się świeżą kolendrą i koreańskim sosem.

Grand Chicken Parmesan i Classic’68 Cheese są już dostępne we wszystkich restauracjach MAX Premium Burgers w całej Polsce. Obie pozycje można zamówić w zestawie z frytkami i napojem, a także komponować według własnych preferencji.

Źródło: MAX Premium Burgers

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 15.03.2023
Aktualizacja: 15.03.2023