Nowy burger Korean BBQ w MAX Premium Burgers

Udostępnij artykuł

Burgery nieustannie pną się w górę w rankingach najpopularniejszych dań, a Polacy otwierają się na nowe smaki i przygody kulinarne. W MAX Premium Burgers rok rozpoczyna się nowościami i wprowadza do menu nowego burgera – Korean BBQ. To nowa sezonowa propozycja, w której znajdziemy świeżą kolendrę i aromatyczny słodko-kwaśny sos. Wraz z burgerem pojawi się jeszcze jedna nowość – Premium Shake Crispy Apple Pie.

Korean BBQ w MAX Premium Burgers

Korean BBQ. Azjatyckie inspiracje i świeża kolendra

Korean BBQ to nowy burger z linii największych burgerów Grand Deluxe. Pomiędzy bułką Frisco znajdziemy ser cheddar (poza wersją z halloumi), krążki cebuli, majonez, pikle i sałatę lodową. Jak zawsze MAX proponuje aż cztery wersje do wyboru: wołowinę, roślinny Plant Beef, kurczak i ser halloumi.  

Tworzenie nowych, nieoczywistych połączeń i szukanie inspiracji w kuchniach świata jest dla nas świetną przygodą. Chcemy, aby wracający do nas goście zawsze znaleźli w naszym menu jakąś nowość, której nie spotkają nigdzie indziej. Królową w Korean BBQ jest świeża kolendra, która dla jednych może być zaskoczeniem, a dla nas to dowód na to, że zawsze stawiamy na wysokiej jakości składniki, które wprowadzają ciekawy twist do kompozycji. Całość zamyka orientalny, słodko-kwaśny sos, który nawiązuje do kuchni koreańskiej. Jak zawsze, ważne jest dla nas to, aby każdy znalazł w naszym menu coś dla siebie, dlatego przygotowaliśmy opcje z kurczakiem lub wołowiną, a dla wegetarian uwielbiany roślinny Plant Beef lub ser halloumi  mówi Jonas Mårtensson szef kuchni MAX.

Jeżeli burger to dla nas za mało, możemy sięgnąć również po dodatkowe produkty sezonowe w postaci mozzarella sticks lub koreańskiego sosu BBQ w wersji solo. Dodatkowo w menu pojawił się Premium Shake Crispy Apple Pie. To shake z dżemem jabłkowym z cynamonem, z dodatkiem ciasteczek i bitą śmietaną. A początek roku to także powroty, ponieważ do sprzedaży wracają długo frytki z batatów.

Źródło: MAX Premium Burgers

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 25.01.2023
Aktualizacja: 25.01.2023