Nowy burger Korean BBQ w MAX Premium Burgers

Udostępnij artykuł

Burgery nieustannie pną się w górę w rankingach najpopularniejszych dań, a Polacy otwierają się na nowe smaki i przygody kulinarne. W MAX Premium Burgers rok rozpoczyna się nowościami i wprowadza do menu nowego burgera – Korean BBQ. To nowa sezonowa propozycja, w której znajdziemy świeżą kolendrę i aromatyczny słodko-kwaśny sos. Wraz z burgerem pojawi się jeszcze jedna nowość – Premium Shake Crispy Apple Pie.

Korean BBQ w MAX Premium Burgers

Korean BBQ. Azjatyckie inspiracje i świeża kolendra

Korean BBQ to nowy burger z linii największych burgerów Grand Deluxe. Pomiędzy bułką Frisco znajdziemy ser cheddar (poza wersją z halloumi), krążki cebuli, majonez, pikle i sałatę lodową. Jak zawsze MAX proponuje aż cztery wersje do wyboru: wołowinę, roślinny Plant Beef, kurczak i ser halloumi.  

Tworzenie nowych, nieoczywistych połączeń i szukanie inspiracji w kuchniach świata jest dla nas świetną przygodą. Chcemy, aby wracający do nas goście zawsze znaleźli w naszym menu jakąś nowość, której nie spotkają nigdzie indziej. Królową w Korean BBQ jest świeża kolendra, która dla jednych może być zaskoczeniem, a dla nas to dowód na to, że zawsze stawiamy na wysokiej jakości składniki, które wprowadzają ciekawy twist do kompozycji. Całość zamyka orientalny, słodko-kwaśny sos, który nawiązuje do kuchni koreańskiej. Jak zawsze, ważne jest dla nas to, aby każdy znalazł w naszym menu coś dla siebie, dlatego przygotowaliśmy opcje z kurczakiem lub wołowiną, a dla wegetarian uwielbiany roślinny Plant Beef lub ser halloumi  mówi Jonas Mårtensson szef kuchni MAX.

Jeżeli burger to dla nas za mało, możemy sięgnąć również po dodatkowe produkty sezonowe w postaci mozzarella sticks lub koreańskiego sosu BBQ w wersji solo. Dodatkowo w menu pojawił się Premium Shake Crispy Apple Pie. To shake z dżemem jabłkowym z cynamonem, z dodatkiem ciasteczek i bitą śmietaną. A początek roku to także powroty, ponieważ do sprzedaży wracają długo frytki z batatów.

Źródło: MAX Premium Burgers

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

MILENA-KASZUBA-JANUS
Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. at Horecanet.pl - BROG B2B  m.kaszuba@brogb2b.pl

Redaktorka Naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Spa i Wellness Business Forum.
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od 2018 roku. Pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl.
Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym.
Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, mama Alberta, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a. Chętnie sięga po filmy dokumentalne, biografie oraz książki i produkcje oparte na faktach.