Nowy craft bar Veselka w Browarach Warszawskich

Udostępnij artykuł

Veselka to nowy craft bar, który otworzył się przy ul. Krochmalnej 61. Koncept gastronomiczno-rozrywkowy o wyjątkowym designie uzupełni ofertę gastronomiczną Browarów Warszawskich. To już drugi lokal Veselka, pierwszy powstał Odessie, w Ukrainie.

Monika Dzięcielak, dyrektor operacyjna Veselki

Veselka powitała pierwszych gości 11 maja, podczas święta z okazji otwarcia ogródków w Browarach Warszawskich.

Veselka to nowa propozycja dla odwiedzających Browary Warszawskie. To niezwykły bar z ofertą wybornych przekąsek. Wyjątkowy nastrój zawdzięcza artystycznej dekoracji świetlnej – mówi Monika Dzięcielak, dyrektor operacyjna Veselki.

Niecodzienny klimat miejsca tworzy jego wystrój. Oświetlenie zostało wykonane z blisko dwóch tysięcy butelek, przeznaczonych do transportu produktów. Gra świateł przenikających przez szkło podkreśla designerską przestrzeń, która nawiązuje do industrialnego charakteru Browarów Warszawskich.

Craft Bar Veselka dopełni bogatą ofertę konceptów food and beverage, które tworzą Browary Warszawskie. Obecnie znajduje się tu blisko 40 konceptów: kawiarni, cukierni, restauracji, w tym chętnie odwiedzany Food Hall Browary z punktami restauracyjnymi i barami.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Echo Investment

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 15.05.2024
Aktualizacja: 15.05.2024