Nowy Świat Hoteli na rynku

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania hoteli niezależnych oraz sieciowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Bohaterem najnowszego wydania jest prezes spółki Arche Władysław Grochowski, który opowiedział nam nie tylko o swoich sposobach na prowadzenie biznesu, ale także planach, marzeniach, ludziach i tym na czym mu w życiu najbardziej zależy. Serdecznie zapraszam do lektury wywiadu z tym niezwykle oryginalnym biznesmenem, a przy tym jakże wyjątkowym
w swojej otwartości i szczerości człowiekiem.

Ponadto Marta Kustosz w swoim artykule wskazuje jak ważne – w świetle całego zespołu – jest postępowanie lidera, Marcin Podobas podpowiada jakie elementy są najistotniejsze przy nadzorze i realizacji inwestycji,  a w kolejnej części cyklu „Otwieramy spa” Aneta Muller pisze o integracji części spa z hotelem.

Najnowsze wydanie zawiera także podsumowanie wraz z fotorelacją ubiegłorocznej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy – XIII Forum Profit Hotel 2018, które odbyło się 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli restauracji.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B

Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Karolina Stępniak, redaktor naczelna Świat Hoteli
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.