Pierwszy Swissôtel dołączy na turystyczną mapę Czech

Udostępnij artykuł

Sieć Accor podpisała umowę o zarządzanie na pierwszy hotel marki Swissôtel w Czechach. Pięciogwiazdkowy Swissôtel Marianske Lazne Resort & SPA przyjmie pierwszych gości w 2024 roku.

Swissôtel Marianske Lazne

Pierwszy pięciogwiazdkowy Swissôtel w Czechach będzie charakteryzował się lokalizacją na idealny wypoczynek w znanej z licznych uzdrowisk miejscowości Mariańskie Łaźnie. Swissôtel Marianske Lazne Resort & SPA jako połączenie pięciu budynków wyróżni się nowoczesnym projektem fasady i szklanego atrium z naturalnym światłem oświetlającym cały kompleks.

Goście odwiedzający nowy hotel będą mogli spędzić czas w 130 pokojach. Wokół Swissôtel Marianske Lazne Resort & SPA znajduje się wiele atrakcyjnych dla turystów miejsc, takich jak Śpiewająca Fontanna czy Główna Kolumnada. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji liczne obiekty sportowe – stok narciarski, znany tor do wyścigów motocyklowych czy jedyny królewski i zarazem najstarszy klub golfowy w Czechach to tylko niektóre z nich.

Inwestorem i właścicielem hotelu jest Grathon Business a.s, firma realizująca projekty nieruchomościowe na skalę europejską.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Czechy to jeden z najbardziej lubianych turystycznych kierunków w Centralnej Europie za sprawą bogactwa kulturowego, niesamowitej architektury i naturalnych ośrodków leczniczych, które przyciągają gości z całego kontynentu. Cieszymy się, że możemy wprowadzić markę Swissôtel do Mariańskich Łaźni, drugiego co do wielkości miasta uzdrowiskowego w Czechach. Dzięki temu projektowi chcemy zapewnić wszystkim gościom chwile relaksu dla ciała i ducha, a także nieoczywiste wrażenia wizualne poprzez unikalny design budynku. Wierzymy, że atrakcyjna architektura w połączeniu z wyjątkowym otoczeniem i doświadczeniami, jakie gwarantuje Swissôtel sprawi, że więcej osób odkryje Mariańskie Łaźnie, które są niewątpliwie dziedzictwem kulturowym, jakie trzeba doświadczyć na własnej skórze – mówi Frank Reul, Accor VP Development Northern Europe – Eastern Europe & Balkans.

O wyborze Accor jako naszego partnera przy tym projekcie zdecydowało wieloletnie doświadczenie i zróżnicowane portfolio marek o międzynarodowej renomie. Accor jest dla nas symbolem wyjątkowego designu, najwyższych standardów i niezapomnianych przeżyć. Dlatego możliwość współpracy z globalnym liderem daje nam niesamowite możliwości rozwoju usług hotelarskich klasy premium w popularnym turystycznym regionie Czech. Wierzymy, że dzięki Accor, Mariańskie Łaźnie jeszcze bardziej umocnią status popularnej destynacji wypoczynkowej z wyjątkowymi doświadczeniami i luksusowymi standardami nie tylko w Czechach, ale i całym regionie – dodaje Grathon Business a.s.

Źródło: Accor

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 07.03.2023
Aktualizacja: 07.03.2023