Piotr Ignaszak dyrektorem Hilton Garden Inn Kraków Airport

Udostępnij artykuł

Związany od ponad ośmiu lat z krakowskim Hilton Garden Inn, Piotr Ignaszak z dniem 1 marca br. objął funkcję dyrektora generalnego obiektu. Zastąpił na tym stanowisku Kaję Wachowską, która w lutym br. przeszła do firmy BrainSHARE, spoza branży hotelarskiej.

Piotr Ignaszak dyrektor Hilton Garden Inn Krakow Airport

Piotr Ignaszak – biografia

Pochodzący z Krakowa menadżer, hotelarz i podróżnik. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z hotelarstwem związany od najmłodszych lat. Swoje doświadczenie zawodowe budował w zespołach recepcji przechodząc od pracy operacyjnej do zarządzania. Z czasem zaczął również dzielić się zdobywaną wiedzą prowadząc zajęcia z zakresu hotelarstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W zespole Hilton Garden Inn Krakow Airport od otwarcia hotelu, gdzie ostatnio pełnił funkcję Rooms Division Managera oraz inspektora ochrony danych osobowych i  zastępował dyrektora generalnego. Do pracy na obecnym stanowisku został wyłoniony spośród ponad 100 kandydatów.

W swojej pracy stawia na rzetelność i współpracę oraz wychodzi z założenia, że  niemożliwe nie istnieje, a zajmuje wyłącznie nieco więcej czasu, a każdy napotkany problem jest polem do rozwoju i innowacji. Prywatnie zapalony podróżnik i fan wszelakich sportów ze snooker i formuła 1 na czele.

O hotelu

Hilton Garden Inn Kraków Airport położony w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Kraków Airport. Oferuje m.in. 178 pokoi, centrum konferencyjne o powierzchni 743 mkw. oraz Restaurację L’atmosphère.

Źródło: Hilton Garden Inn Kraków Airport

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.03.2023
Aktualizacja: 01.03.2023