Quartz Inn Hotels i Mews łączą siły

Udostępnij artykuł

Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami w chmurze Mews zawarło porozumienie z Quartz Inn Hotels, aby zostać głównym sponsorem europejskich nagród w dziedzinie zrównoważonej turystyki „GrINN Awards 2022”.

Według rzecznika Mews: Cieszymy się, że możemy sponsorować tegoroczne nagrody GrINN Awards. Od 2012 roku w centrum naszej misji znajduje się środowisko. Dzięki inteligentnej automatyzacji umożliwiamy hotelom ograniczanie fizycznych odpadów i oszczędzanie energii”

Firma, która pomogła ponad 3000 nieruchomości w ponad 70 krajach lepiej funkcjonować i stać się bardziej ekologiczna, wydała przewodnik zatytułowany „Zielony hotel przyszłości”, który zawiera przydatne wskazówki, jak wykorzystać zrównoważony rozwój w całym obiekcie i jak sprawić aby hotel był bardziej ekologiczny.

GrINN Awards 2022 to nagrody przyznawane przez Quartz Inn Hotels, które promują dobre, zrównoważone praktyki w sektorze turystycznym w celu zwiększenia ogólnej świadomości wpływu działalności turystycznej na środowisko. Hotele i inne obiekty, biura podróży i liderzy turystyki z 23 krajów europejskich zostały nominowane w 50 różnych kategoriach.

Aleksander Zawadzki, organizator nagrody, powiedział: To ogromna przyjemność powitać Mews jako naszego głównego sponsora, ponieważ wyznajemy te same wartości, stawiając zrównoważony rozwój w centrum naszej działalności i pomagając hotelom i obiektom rozwijać się dzięki technologii.

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce RAPORT 2022

O Mews

Założona przez byłych hotelarzy Richarda Valtra i Matthijsa Welle, Mews to chmura hotelarska nowej generacji dla hoteli, hosteli, apartamentów i nie tylko. Mews daje hotelarzom możliwość zapewniania niezwykłych wrażeń gościom, jednocześnie poprawiając działanie i wydajność ich nieruchomości, dzięki inteligentnej automatyzacji oraz innowacyjnemu, przyjaznemu dla użytkownika zestawowi produktów i funkcji.

O Quartz Inn Hotels

Quartz Inn Hotels to pierwsza europejska grupa hotelowa utworzona przez niezależne i zrównoważone hotele i obiekty. Londyński startup, założony w 2021 roku przez Ignacio Merino, Lidię Tkachenko i Aleksandra Zawadzkiego. Obecnie z ponad 40 nieruchomościami zrzeszonymi w 12 krajach Europy.

Źródło: Quartz Inn Hotels

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 20.10.2022
Aktualizacja: 20.10.2022