Qubus Hotel wśród najlepszych hoteli na świecie

Udostępnij artykuł

 Ranking powstaje na bazie opinii setek tysięcy użytkowników serwisu. Do tego dochodzą analizy ekspertów, oceniających wartość hotelu w stosunku do ceny. – W efekcie otrzymujemy listę ponad dwóch tysięcy najlepszych hoteli na świecie. To prawdziwa elita – podkreśla Gary Fritz z Expedia.com.

Wśród polskich hoteli najwyżej uplasował się Qubus Hotel Kielce, który zajął 32 miejsce.
– To jedyny reprezentant naszego kraju w pierwszej setce rankingu. Cieszymy się z tego wyróżnienia – mówi Marta Szkurłat, kierownik recepcji hotelu. – Goście regularnie doceniają jakość naszych usług, o czym świadczy również przyznana dwa lata temu nagroda Top Hotel Service – dodaje. – Nasza recepta na sukces to doświadczenie i wiedza wsparte dbałością o każdy szczegół – mówi Marta Szkurłat.

Qubus Hotel Kielce to czterogwiazdkowy obiekt położony w centrum miasta. Na gości czeka 90 pokoi jedno- i dwuosobowych, wyposażonych m.in. w TV Sat, mini bar oraz dostęp do szybkiego internetu. W hotelu znajdują się równiez pokoje o podwyższonym standardzie (Junior Suite) oraz apartamenty. W obiekcie działa również restauracji "Ogień" serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Na gości czeka centrum fitness, w którym korzystać można m.in. z siłowni, sauny fińskiej i tureckiej.
W hotelu znajduje się także sala konferencyjna, w której można zorganizować spotkanie dla ponad 70 osób.

Sieć Qubus liczy obecnie 13 obiektów: w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Legnicy, Łodzi, Gliwicach, Zielonej Górze, Wałbrzychu, Głogowie oraz Złotoryi.
W tym roku planowane jest otwarcie kolejnego hotelu w Bielsku-Białej. Swoją działalność sieć Qubus Hotel rozpoczęła w 1996 roku, wraz z otwarciem hotelu w Zielonej Górze. Posiada obecnie ponad 1200 pokoi w obiektach trzy- i czterogwiazdkowych. Ostatnio sieć Qubus ogłosiła plany powstania nowych hoteli w Rzeszowie oraz Poznaniu. Firma ma w planach również otwarcie hotelu w Warszawie.

 

Opublikowano: 02.06.2010
Aktualizacja: 02.06.2010