Radaway ponownie na Targach Cersaie 2018

Od 24 do 28 września firma Radaway będzie obecna na jednej z najważniejszych imprez na mapie światowego designu i wzornictwa. Podczas 36 edycji Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie we włoskiej Bolonii zaprezentuje szereg nowości oraz rozwiązań oferowanych w zakresie personalizacji kabin prysznicowych.

Międzynarodowe Targi Cersaie to prestiżowe wydarzenie z branży ceramiki łazienkowej, dedykowane architektom, projektantom wnętrz i miłośnikom designu. To również doskonała okazja, by poznać oferty wiodących producentów z całego świata, które tworzą trendy w aranżacji łazienek. Wiele inspiracji znaleźć będzie można na stoisku Radaway. Firma przedstawi najpopularniejsze produkty m.in. nowoczesne kabiny prysznicowe z czarnymi profilami. Nie zabraknie również kabin ozdobionych rozmaitymi wzorami wykonanymi metodą laserowego grawerowania.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Podczas targów przedstawimy rozwiązania szyte na miarę każdej łazienki. Również takie, które dostępne są wyłącznie w naszej ofercie np. usługa laserowego grawerowania. Obecność na imprezie, która wyznacza światowe trendy w naszej branży to dla nas obowiązkowy punkt w roku i niezwykła satysfakcja z promocji naszych produktów w środowisku międzynarodowym – przekonuje Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Na stoisku będzie można zapoznać się z programem „Na miarę” umożliwiającym dopasowanie kabin prysznicowych czy drzwi wnękowych do każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji aranżacyjnej.

Eksperci firmy będą czekać na zwiedzających w hali 30, na stoisku nr D58-E59.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.