Restauracja Nova Wola zaprasza na lunche i szparagowe menu

Udostępnij artykuł

Od 9 maja br., restauracja Nova Wola, zlokalizowana na pierwszym piętrze Crowne Plaza Warsaw – The Hub przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie, zaprasza w porze lunchowej, w godzinach: 12:30-16:00. Nowe godziny otwarcia zbiegły się z debiutem nowego, sezonowego menu, w którym główną rolę odgrywają szparagi.

Szef kuchni – Paweł Suchenek przygotował wiosenną odsłonę karty. Znajdziemy w niej między innymi: białe i zielone szparagi z jajkiem w koszulce, sosem holenderskim i czosnkiem niedźwiedzim. Także zielone szparagi z grillowanym oscypkiem i sałatą z wiosennych pomidorów, czy krem z białych szparagów doprawiony oliwą truflową. To nie koniec wariacji ze szparagami w tytułowej roli.

W karcie Novej Woli znalazły się jeszcze: makaron linguine z zielonymi szparagami i krewetkami, a także grillowanego łososia z białymi szparagami, młodymi ziemniakami z koperkiem i sosem holenderskim.
Wiosenna propozycja zawiera również deser w postaci ciasta piaskowego z rabarbarem, kremem budyniowym i lodami truskawkowymi.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 09.05.2022
Aktualizacja: 09.05.2022