Restauracja w Park Inn by Radisson Kraków w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł

W kwietniu Park Inn by Radisson Kraków zaprezentował swoją restaurację Vibes Restaurant & Bar, która przeszła gruntowną renowację. Nowy pomysł na lokal opiera się na niezobowiązującej atmosferze, w której goście będą mogli skosztować dań kuchni polskiej i międzynarodowej.

Vibes Restaurant & Bar

Andreea Cheratoiu, dyrektor generalny Park Inn by Radisson Kraków, wypowiedziała się następująco na temat otwarcia: Mamy przyjemność zaprezentować w pełni odnowiony lokal, który niewątpliwie zabłyśnie po tak niesamowitej transformacji. Ten projekt wiele dla nas znaczy i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli powitać wszystkich gości, oferując im nowe doświadczenia, pełne piękna, stylu i zachwytu.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

W ramach renowacji Park Inn by Radisson Kraków kontynuuje swoją inicjatywę charytatywną i przekazał wszystkie meble i materiały Uniwersytetowi Medycznemu w Kijowie, który otworzył kampus w nowej lokalizacji w Polsce.

Stale dbamy o to, by nasze portfolio hoteli UBMhotels było dobrze doinwestowane. Właśnie zakończyliśmy pełną renowację powierzchni publicznych w naszym Park Inn by Radisson Kraków. Naszym celem jest również wywieranie wpływu społecznego w ramach naszej strategii ESG, ustaliliśmy, że przy każdym remoncie nasze lokalne kierownictwo hotelu będzie poszukiwać partnerów, którym będziemy mogli przekazać wymieniane wyposażenie. – komentuje Martina Maly-Gaertner, dyrektor ds. operacyjnych UBM Development AG.

O Park Inn by Radisson Kraków

Położony jest w centrum Krakowa, zaledwie kilka kroków od Centrum Kongresowego ICE. Hotel oferuje 152 nowo wyremontowane pokoje i apartamenty oraz 5 sal konferencyjnych z dostępem do jasnego foyer z panoramicznym widokiem, w którym można zorganizować imprezy dla nawet 500 osób. Hotel oferuje także wypożyczalnię rowerów, przestronne centrum fitness, saunę i podziemny parking.

O Park Inn by Radisson

Park Inn by Radisson jest częścią rodziny marek Radisson, do której należą również Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Country Inn & Suites by Radisson oraz Prizeotel, skupione pod jedną komercyjną marką Radisson Hotels.

Źródło: Park Inn by Radisson

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.04.2023
Aktualizacja: 28.04.2023