Rozbudowa trzygwiazdkowca w Białowieży

Udostępnij artykuł

Hotel zostanie rozbudowany o nowe sale konferencyjne, basen oraz zaplecze spa (gabinet masażu wodnego, solarium z łożem wypoczynkowym, kapsuła spa, gabinet pedicure oraz masażu). Powierzchnia zabudowy winiesie około 850 metrów kwadratowych. Aktualnie spółka przyjmuje oferty na wykonanie stanu surowego projektu.

Aktualnie w hotelu Białowieski znajduje się jeden apartament oraz 76 pokoi dwuosobowych (152 miejsca noclegowe) o powierzchni od 24 do 28 metrów kwadratowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV SAT, telefon i radio z budzikiem. Spółka zaprasza równiez gości do pensjonatu położonego w odległości 150 m od hotelu. Hotel Białowieski dysponuje czterema salami konferencyjnymi (sala Dębowa, Jesionowa, Bukowa oraz Na wieży). Standardowe wyposażenie sal konferencyjnych to flipchart, rzutnik pisma z folii, ekran 175 x 175 cm oraz statyw. W hotelu działa również restauracja. Doba w pokoju jednoosobowym kosztuje od 150 do 170 złotych w zależności od sezonu.

Aktualnie według danych Ministerstwa Sportu i Turystyki w Białowieży działają dwa skategoryzowane hotele: trzygwiazdkowy Białowieski oraz czterogwiazdkowy Żubrówka. Niedawno w mieście spłonął kompleks hotelowy Dwór Soplicowo.

 

Opublikowano: 11.06.2010
Aktualizacja: 11.06.2010