SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój najlepszy wśród hoteli luksusowych wg TripAvisor

Udostępnij artykuł
Na początku roku TripAdvisor ogłosił listę TOP 25 hoteli i obiektów noclegowych w poszczególnych kategoriach, przyznając po raz dwunasty nagrodę Travellers’ Choice. Zwycięzcą rankingu w kategorii „Luksus” został pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój.

Zebrane w ciągu roku doskonałe recenzje i wysokie oceny gości sprawiły, że polanicki hotel po raz trzeci z kolei otworzył listę TOP 25 jako Numer 1. Dzięki temu przeszedł do historii, jako jedyny hotel w Polsce, który trzy razy z rzędu otworzył listę luksusowych hoteli na pierwszym miejscu. Ten otwarty przed czterema laty polanicki Hotel SPA zdobył ponadto nagrodę w dwóch innych kategoriach – „Najlepszy hotel” i „Hotel z najlepszą obsługą”. Laureatami nagrody Travellers’ Choice 2019 zostały również pozostałe obiekty należące do grupy Hotele SPA Dr Irena Eris – Wzgórza Dylewskie w kategorii „Luksus” oraz Krynica Zdrój w kategorii „Najlepsze hotele”.

– Przy ponad 400 opiniach jakie zebrał nasz hotel – mówi Mariusz Kaczmarski, dyrektor hotelu. – Zgromadzenie tak wielu bardzo dobrych ocen, jest możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu się w życie hotelu wszystkich pracowników, zarówno tych, którzy mają bezpośredni kontakt z gośćmi, jak i tych, których goście na co dzień nie mają okazji zobaczyć. Jesteśmy wdzięczni, że nasi Goście dostrzegają te wysiłki i je doceniają w postaci wspaniałych recenzji.

Od początku współpracy Hoteli SPA Dr Irena Eris z TripAdvisor, są one obecne w gronie najlepszych hoteli w Polsce.  Od ponad 20 lat mają ogromny udział w kreowaniu trendów SPA i są wyznacznikiem najwyższych standardów obsługi. Powstały według autorskiej koncepcji odwołującej się do holistycznego podejścia do piękna i wypoczynku, z jednoczesnym zapewnieniem serwisu na niezmiennie najwyższym poziomie. Każdy z Hoteli SPA Dr Irena Eris wyróżnia nietuzinkowa lokalizacja, bliskość przyrody oraz kompleksowa oferta sprzyjająca pełnej odnowie biologicznej. Doskonale wyposażone i urządzone z wyjątkowym smakiem wnętrza, harmonijnie łączą elementy tradycyjnej architektury z funkcjonalnością nowoczesności i zapewniają komfortowe warunki wypoczynku. To obiekty o niepowtarzalnym klimacie i z najwyższej jakości obsługą, zapewniające przyjazną atmosferę i troskliwą opiekę, co goście często podkreślają w swoich recenzjach.

Travellers’ Choice to jedno z najcenniejszych wyróżnień dla hoteli, przyznawane od 12 lat na podstawie milionów recenzji zebranych w ciągu jednego roku od podróżnych na całym świecie. Obecnie TripAdvisor wyłania 25 najlepszych hoteli i miejsc noclegowych w dziewięciu kategoriach z osobna: hotele, małe hotele, luksus, okazja, obsługa, romantyzm, pensjonaty i zajazdy, rodzina oraz all-inclusive. Znakiem rozpoznawczym hoteli z odznaczeniem Travellers’ Choice, są niezwykła jakość, serwis i wartość. Do TOP 25 obiektów dołącza zaledwie 1 proc. najlepszych hoteli, obecnych na portalu. Jak ważne są opinie gości, pokazuje ankieta serwisu TripAdvisor, w której aż 83 proc. podróżnych przyznało, że decyzję o wyborze hotelu lub innego miejsca noclegowego podejmuje, kierując się opinią o obiekcie i jego pozycją w rankingu.

Witryny TripAdvisor są obecne w 49 krajach i skupiają największą społeczność podróżnych na świecie. Każdego miesiąca portal odwiedza około 456 milionów unikalnych użytkowników i można na nim znaleźć przeszło 660 milionów recenzji oraz opinii na temat 7,7 miliona obiektów zakwaterowania, ale również restauracji i atrakcji. Stanowi skarbnicę wiedzy, stworzoną przez samych podróżników, na temat, gdzie warto pojechać, co zobaczyć i zwiedzić oraz gdzie zjeść i przenocować. Dzięki temu można w pełni zaplanować każdy wyjazd, wybierając dla siebie najlepsze rozwiązania.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 15.02.2019
Aktualizacja: 18.02.2019