Spa w nowym obiekcie Uzdrowiska Rabka

Udostępnij artykuł

W Rabczańskim Zdroju znajdzie się taki sprzęt rekreacyjno-leczniczy, jak m.in.: atlas dwustanowiskowy, crosstrainer, ergomentr, kapsuła kosmetyczna z wanną, wanna spa, leżanka do zabiegów kosmetycznych, stół do gimnastyki biernej, stepper, stół do tenisa, platforma wibracyjna, kapsuła termalna z bieżnią, kabina sauny fińskiej suchej, łaźnia parowa, stanowisko do schładzania ciała po zabiegach w saunie i łaźni oraz wyposażenie dodatkowe (szafki ubraniowe). Realizacja całego projektu dostawy i montażu odbywać się będzie w terminie do 30 lipca br. Termin składania ofert mija 29 czerwca 2010 roku.

Rabczański Zdrój to nowoczesny obiekt hotelowo-sanatoryjny, w którego skład wchodzi 140 miejsc noclegowych oraz wewnętrzna baza odnowy biologicznej. W skład obiektu wchodzą także: salka kinowa, duża sala jadalni przeznaczona dla 50 osób oraz niewielki barek. Powierzchnia całkowita budynku to 3304 mkw. Obiekt powstał po przebudowie sanatorium Pallace.

W skład Uzdrowiska Rabka wchodzą jeszcze cztery inne sanatoria: Jagiellonka, Leśny Ludek, Opatrzność i Świt. Ośrodki specjalizują się w leczeniu m.in.: schorzeń układu oddechowego (astma, alergia), schorzeń przemiany materii (cukrzyca, otyłość), schorzeń kardiologicznych i narządu ruchu.
 

Opublikowano: 21.06.2010
Aktualizacja: 21.06.2010