Świąteczne menu w restauracjach z Grupy Jarczyński w cenach z 2021

Udostępnij artykuł

Lokale w podziękowaniu za obecność gości w restauracjach w 2022 roku, przygotowują dania świąteczne w cenach z 2021 roku. Polskie i europejskie potrawy przygotowywane są w tej samej gramaturze co w zeszłych latach.  

Menu Świąteczne w restauracjach Artura Jarczyńskiego

Szefowie kuchni z restauracji Szwejk, Podwale 25, Jeff’s, zapraszają do skorzystania z dań, które przygotują dla Warszawiaków z jak zawsze najlepszych, najświeższych i naturalnych składników. Przy tej samej jakości i ilości ceny zatrzymały się w menu na poziomie z 2021 roku.

W tym roku, w podziękowaniu za obecność gości w naszych restauracjach w minionych miesiącach  postanowiliśmy zrobić im prezent i utrzymać ceny dań świątecznych na poziomie z zeszłego roku. Wszyscy jesteśmy zmęczeni niepewnością i podwyżkami. My postanowiliśmy nastrój naszych gości poprawić. Dobrze skorzystać z naszego menu. Nasze dania są domowe, robione z wielkim sercem, z poszanowaniem dla tradycji, ale także nowoczesne. Przede wszystkim są po prostu pyszne – mówi Artur Jarczyński, właściciel restauracji.

Ofertę dań można znaleźć w każdej restauracji, a także na stronie delidelivery.pl. W menu oczywiście wigilijne i świąteczne przysmaki – barszczyk, barszcz biały i zupa grzybowa,  kołduny wigilijne i z mięsem, śledzie w różnych odsłonach, pieczony pasztet, boczek i karkówka. W menu znalazły się także pierogi z  kapustą i grzybami, karp w occie i po żydowsku, filety z karpia i sandacza, stek z halibuta,  poliki wołowe lub kaczka. Na deser  szefowie kuchni proponują oczywiście ciasta, obowiązkowe makowiec i sernik. Oprócz tego na liście wiele innych potraw i dodatków, tych tradycyjnych i tych sięgających do tradycji europejskich. Każdy znajdzie coś dla siebie a przede wszystkim oszczędzi sobie czasu i wydatków.

Zamówienia można składać u menagera każdej z restauracji, jak także na stronie delidelivery.pl do 20. grudnia tego roku. Odbiór tylko osobiście.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Grupa Jarczyński

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 01.12.2022
Aktualizacja: 01.12.2022