Targi EuroGastro i WorldHotel przełożone na przyszły rok

Udostępnij artykuł
Ze względu na przedłużający się stan epidemiologiczny, związany z ciągłym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 oraz z obostrzeniami wprowadzonymi przez polskie władze, organizatorzy podjęli decyzję o ponownym przełożeniu terminu 24. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro i 13. Międzynarodowych Targów Obiektów Noclegowych WorldHotel, które były zaplanowane w Ptak Warsaw Expo na 18-20 czerwca 2020 r. Odbędą się dopiero w dniach 24-26 marca 2021 r.

W oficjalnym komunikacie zarządu spółki MT Targi czytamy:

W obliczu tych niezależnych od nas okoliczności decyzja o zmianie terminu Targów jest obecnie najlepszym z możliwych rozwiązań, tym bardziej, że wypowiedzi przedstawicieli władz nie dają nadziei na możliwość przeprowadzenia w czerwcu br. imprez tego rodzaju (i rozmiaru), jak nasze Targi.

Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i komfort uczestników Targów, dlatego oceniając potencjalne ryzyko, a także kierując się Państwa prośbami, zdecydowaliśmy się na przełożenie 24. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro i 13. Międzynarodowych Targów Obiektów Noclegowych WorldHotel na termin 24 – 26 marca 2021 r.

Jest nam niezmiernie przykro, że nie będziemy mogli spotkać się z Państwem w tym roku. Przepraszamy za zmiany i niedogodności, ale obecna sytuacja w Polsce oraz Europie zmusza nas do radykalnych, lecz odpowiedzialnych kroków, mających na celu uchronienie Państwa przed zakażeniem koronawirusem.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie życzymy Państwu zdrowia, optymizmu i nadziei.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.05.2020
Aktualizacja: 07.05.2020