Trwa przyjmowanie zgłoszeń do MONIN Cup Poland 2018

Udostępnij artykuł
Gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego odbędzie się 8 października br. w Warszawie. 24 zakwalifikowanych barmanów będzie walczyć o główną nagrodę, którą jest wyjazd do Paryża na globalny finał MONIN Cup jako reprezentant Polski.

Wyróżnione pierwsze miejsca zostaną także nagrodzone szkoleniami SPB i MSBiS oraz cennymi akcesoriami barmańskimi.

MONIN Cup to prestiżowy konkurs dla młodych profesjonalnych barmanów w wieku 18 – 27 lat, którzy rywalizują w tworzeniu najlepszych receptur drinków przygotowanych w oparciu o produkty MONIN. Barmani mierzą się ze sobą w kategorii “short drink” zawierający alkohol, gdzie podczas wyjścia na scenę są oceniani przez sędziów technicznych, a sam drink następnie jest oceniany jawnie w stylu włoskim przez sędziów degustacyjnych. Przed rozpoczęciem każdej rundy przeprowadzany jest dodatkowo punktowany Blind Test polegający na rozpoznaniu 10 wybranych smaków MONIN na podstawie smaku oraz zapachu.

MONIN Cup Poland 2018 będzie już 4 edycją organizowaną przez SCM, która odbędzie się 8 października br. w Salach Konferencyjnych Nimbus w centrum Warszawy (Al. Jerozolimskie 98). Jest to największy ogólnopolski konkurs barmański cieszący się dużym zainteresowaniem na rynku HoReCa oraz wśród barmanów. Tematem przewodnim MONIN Cup jest „mix your origins”, czyli prezentowane będą receptury podkreślające polskie pochodzenie.

Konkurs ma charakter otwarty i zgłoszenia przyjmowane są do 10 września 2018. Obowiązuje lista gości. W globalnym finale, który odbędzie się w grudniu  w Paryżu, udział biorą najlepsi barmani z całego świata wytypowani w ramach lokalnych eliminacji.

Na reprezentantów z całego globu czekają także dodatkowe nagrody i atrakcje przygotowane przez MONIN.

Informacje dla zawodników oraz konkursy, w których wygrać można podwójne zaproszenia na Galę Finałową MONIN Cup 2018 w Warszawie, publikowane są na moninpolska.pl oraz fb.com/MoninPolska

Oficjalny film MONIN Cup 2018
> kliknij, aby obejrzeć
Relacja video z MONIN Cup Poland 2016
> kliknij, aby obejrzeć
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.
Opublikowano: 14.08.2018
Aktualizacja: 07.09.2018