Tutti Santi otworzyło drugi lokal w Warszawie

Udostępnij artykuł

Sieć restauracji Tutti Santi konsekwentnie realizuje swoje plany rozwoju i z dumą ogłasza otwarcie drugiego lokalu w Warszawie. Nowa restauracja powstała w Forcie Wola i podobnie jak pozostałe punkty sieci jest miejscem, gdzie miłośnicy prawdziwej włoskiej pizzy mogą delektować się autorskimi przepisami Mistrza Włoch, Europy i Wice Mistrza Świata – Valerio Valle.

Valerio Valle to jeden z najbardziej utalentowanych pizzaiolo na świecie,  wielokrotnie nagradzany oraz wyróżniony prestiżowym tytułem Ambasciatore del Gusto (Ambasador Smaku), stworzył unikalne menu, które łączy tradycyjne smaki z nowoczesnym podejściem do włoskiej kuchni. Otwarcie drugiego lokalu w Warszawie to odpowiedź na ogromną popularność marki w stolicy. Pierwsza restauracja przy ul. Królewskiej szybko stała się jednym z ulubionych miejsc warszawiaków. Teraz mieszkańcy Woli i pobliskich dzielnic będą mogli cieszyć się wyjątkowymi smakami serwowanymi przez Tutti Santi w ich okolicy.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj-czerwiec 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Okładka Nowości Gastronomiczne maj czerwiec 2024 Beata Śniechowska Tomasz Czechowski

Tutti Santi to miejsce, gdzie pizza wytwarzana jest metodą rzemieślniczą, wymagającą cierpliwości i pasji. Proces przygotowania ciasta jest precyzyjnie kontrolowany, aby zapewnić, że serwowana pizza jest lekkostrawna i delikatna. Większość składników sprowadzana jest bezpośrednio z Włoch, co gwarantuje najwyższą jakość i autentyczność smaków.

Nowy lokal w Forcie Wola to nie tylko doskonała kuchnia, ale również piękne, klimatyczne wnętrze. Profesjonalny, włoski piec ustawiony w centrum restauracji pozwala gościom na żywo podglądać pizzaiolo w trakcie przygotowywania pizzy. Industrialny styl z gotyckimi elementami tworzy unikalny charakter miejsca, za którego aranżację odpowiada uznane studio projektowe LSD z Krakowa, laureat prestiżowej nagrody Best Shop Concept.

Nowa restauracja w Warszawie to jeden z pięciu lokali Tutti Santi, o które sieć powiększy się w tym roku.

Źródło: Tutti Santi

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 02.07.2024
Aktualizacja: 02.07.2024