Warsaw Marriott Hotel podsumowuje działania charytatywne w 2022 roku

Udostępnij artykuł

Pracownicy warszawskiego hotelu Marriott, podobnie jak inni hotelarze, w momencie wybuchu wojny w Ukrainie, zastanawiali się w jaki sposób mogą pomóc. Dziś hotel podsumowuje akcje, w które się zaangażował, związane nie tylko z sytuacją na Wschodzie.

Wydarzenie zorganizowane wspólnie z fundacją Educational center Children of Ukraine Ukraine z okazji Święta Niepodległości Ukrainy
Wydarzenie zorganizowane wspólnie z fundacją Educational center Children of Ukraine Ukraine z okazji Święta Niepodległości Ukrainy

Obserwowaliśmy jak do akcji włączają się międzynarodowe instytucje, które nie od dziś pomagają globalnie. Jako pierwsi udzieliliśmy wsparcia organizacji „Flying Doctors of America”, która od 32 lat realizuje misje medyczne na całym świecie. Dotychczas ich pomoc medyczną otrzymało ponad 400 000 osób na świecie. Dla tych wspaniałych lekarzy zaoferowaliśmy pobyt w hotelu Marriott, aby mogli dalej nieść pierwszą pomoc wszystkim potrzebującym trafiającym do Warszawy z kraju objętego wojną.

W dowód wdzięczności partnerskiej „Flying Doctors of America” wyróżnił hotel Marriott poprzez uhonorowanie Darka Oleksiaka, dyrektora zarządzającego certyfikatem uczestnika charytatywnej misji pomocowej uchodźcom z Ukrainy.

Antoine Azaïs, Marcin Przybysz, Restauracja EPOKA

Widząc jak wielkie są potrzeby szybko zaangażowaliśmy się w dalsze działania podjęte przez Darka Oleksiaka, by wesprzeć Centrum Pomocy Humanitarnej przy ul. Modlińskiej 6D. Tutaj pomoc dla Ośrodka dla Uchodźców z Ukrainy przyniosła ogromne wsparcie ludziom w tak trudnym czasie i zapewniła lepszą jakość ich pobytu w Polsce.

Kolejną inicjatywą podjętą z dobrej woli, było zorganizowanie obchodów Święta Niepodległości Ukrainy w dniu 24.08.22r. wraz z Educational Center of Ukraine. Gościliśmy ok. 300 osób wraz z reprezentacją ukraińskiej ambasady.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nie można również nie wspomnieć o wieloletniej pomocy dla najmłodszych. Warszawski Hotel Marriott udostępnia swoją przestrzeń na zbiórkę finansową dla podopiecznych Domu Dziecka w Równem. W tym roku skarbonka wyjątkowo szybko się napełniła i już w październiku udało się zaprosić opiekunów na odbiór środków finansowych dla dzieci.

Charytatywna gala organizowana przez firmę SIXT dała nam możliwość przekazania na licytację rękawicę Przemysława Salety oraz ufundowania voucheru na nocleg w ramach wsparcia Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Z wielkim entuzjazmem uczestniczyliśmy także w organizowanej przez Burmistrza Białołęki akcji zbierania funduszy na leczenie dwójki chorych dzieci.  Specjalnie na licytację przekazaliśmy 2 vouchery. Była to charytatywna impreza sportowa mająca na celu uzyskanie jak najwyższych kwot aby ratować zdrowie dzieci.

Wierzymy, że prowadzenie odpowiedzialnego biznesu powinno być powiązane z akcjami pomocowymi, gdyż w ten oto sposób tworzymy wieloletnią więź z naszymi partnerami a także budujemy w naszych pracownikach świadomość, że nasza działalność ma również charakter prospołeczny i nigdy nie zaniechamy podobnych okazji, czynienia dobra wśród naszych przyjaciół.

Źródło: WMH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.12.2022
Aktualizacja: 13.12.2022