Weekend za pół ceny w Grupie PHH

Udostępnij artykuł

Już jutro w całej Polsce po raz kolejny rusza akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Atrakcyjne oferty w miejscowościach nadmorskich, w górskich destynacjach, a także city break czekają na turystów w hotelach i obiektach Grupy PHH. Wszystkie oferty można znaleźć w portalu rezerwacyjnym wpolscenajlpiej.pl.

Weekend za pół ceny w Grupie PHH
Weekend za pół ceny w Grupie PHH

W tym roku przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcyjnych ofert, z których nasi goście będą mogli skorzystać w promocyjnych cenach w naszych obiektach na terenie całej Polski. Szczególne polecamy interesujące propozycje na weekendowy wypoczynek w miejscowościach nadmorskich, w nowoczesnych i historycznych miastach w centralnej Polsce, a także w najciekawszych górskich destynacji dla aktywnych podkreśla Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR Polskiego Holdingu Hotelowego.

Kampania „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to niezwykle ważny projekt dla promocji branży turystycznej w naszym kraju. Polski Holding Hotelowy od samego początku odgrywał znaczącą rolę przy zainicjowaniu tej kampanii we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną. Dzięki niej turyści mogą odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach. Natomias przedsiębiorcy budować długoterminowe relacje z gośćmi i docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców. W tym roku powraca w nowej odsłonie. W trakcie aż dwóch listopadowych weekendów (18-20 oraz 25-27 listopada) przedsiębiorcy będą czekać na turystów ze specjalnymi ofertami.

O Grupie PHH

Jest jednym z największych graczy na rynku hotelowym w Polsce. Posiada 54 hotele i obiekty z blisko 6 tysiącami pokoi. Zlokalizowane w różnych częściach Polski. Współpracuje – jako franczyzobiorca – z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi. Takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 17.11.2022
Aktualizacja: 17.11.2022