Wielkopolskie: 6,5 mln zł za trzygwiazdkowy hotel

Udostępnij artykuł

Hotel wraz z restauracją znajduje się w zabytkowym budynku położonym w samym centrum Ostrzeszowa (ul. Kaliska). Obiekt dysponuje 25 pokojami (łazienka, klimatyzacja, mini-bar, TV SAT, telefon, dostęp do internetu), co łącznie daje 48 miejsc noclegowych.

Ponadto w hotelu znajdują się cztery sale bankietowo-konferencyjne – restauracyjna, klubowa, konferencyjna i bankietowa. W skład zaplecza gastronomicznego wchodzą także: pub, ogród zimowy, sala śniadaniowa oraz namiot letni. Do dyspozycji gości dostępne są również: sztucznie oświetlany kort tenisowy i rowery. Nieruchomość sprzedawana jest z pełnym wyposażeniem.

Obecnie doba ze śniadaniem w pokoju jednosobowym kosztuje 130-170 zł, dwuosobowym – 210 zł, w apartamencie – 240-300 zł. Hotel jest wyposażony w terminale płatnicze.

Hotel i restauracja Dworek położone są w kotlinie Wzgórz Trzebnicko-Ostrzeszowskich wśród lasów. Z danych Ministerstwa Sportu i Turystyki wynika, że w Ostrzeszowie znajduje się także jeden jednogwiazdkowy hotel, którego właścicielem i operatorem jest lokalny Ośrodek Sportu i Rekreacji. W całym powiecie ostrzeszowskim nie ma innych hoteli, tylko skategoryzowany trzygwiazdkowy pensjonat. W woj. wielkopolskim działa 221 hoteli.

 

Opublikowano: 18.06.2010
Aktualizacja: 18.06.2010