Wydarzenie w duchu ekologii w hotelu Belmonte

Udostępnij artykuł

14-16 października odbył się pierwszy w kraju Zlot miłośników eMTB. Wydarzenie organizowane przez hotel oraz Bike Garden Service było okazją do sprawdzenia możliwości rowerów ze wspomaganiem elektrycznym.

Belmonte zlot rowerów

Głównym punktem Zlotu była malownicza wycieczka na rowerach elektrycznych eMTB firmy Specialized oraz PIVOT. Profesjonalni przewodnicy z projektu Elektryczne Wycieczki zadbali o dopasowanie roweru do użytkownika, m.in. ustawienie twardości amortyzatorów do wagi użytkownika. Uczestników przeszkolono z bezpiecznej obsługi rowerów w górach, a podczas samej wycieczki uczyli się również prawidłowej techniki jazdy. Kolejnego dnia zorganizowano wycieczki w mniejszych grupach. 

Dodatkową atrakcją Zlotu było spotkanie z wystawcami polskich marek odzieży sportowej TYGU oraz Runo Design, a także możliwość skorzystania z jazd testowych w pełni elektrycznymi samochodami Mercedes-EQ. Każdy z uczestników Zlotu otrzymał bogaty zestaw rowerowy: nerkę rowerową EVOC PRO, koszulkę sportową typu Jersey od Runo Design (dedykowaną uczestnikom Zlotu) oraz skarpetki rowerowe marki Specialized.

Na uczestników Zlotu czekała kolacja z autorskim menu szefa kuchni Mirosława Jabłońskiego. Hotel Belmonte od początku swojej działalności promuję ideę aktywnego wypoczynku. W ofercie znajduje się wypożyczalnia rowerów elektrycznych oraz personalne doradztwo tras rowerowych w zależności od poziomu zaawansowania. W hotelowej wypożyczalni Bel-E-Bike goście mogą skorzystać z górskich rowerów e-bike hardtail i fulltail dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a także wszystkich niezbędnych akcesoriów.

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce RAPORT 2022

Źródło: Belmonte

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.10.2022
Aktualizacja: 26.10.2022