Yasumi powiększa ofertę, także dla hoteli

Udostępnij artykuł

– W ramach pakietu franczyzowego nowy partner otrzymuje gotowy model prowadzenia własnego biznesu, opierającego się na nowoczesnej i zdobywającej coraz większe uznanie metodzie długoterminowej redukcji owłosienia przy użyciu silnego światła pulsacyjnego wzmocnionego radiofrekwencją- IPL+RF. Dodatkowo wszystkie nowe gabinety Yasumi epil oferują bardzo skuteczne i cieszące się popularnością wśród klientów Yasumi zabiegi fotodmładzania. W ofercie znajduje się także sprzedaż i możliwość wypożyczenia drobnego sprzętu przeznaczonego do domowej pielęgnacji skóry – podaje Yasumi w ofercie franczyzowej.

Przewidywana suma inwestycji to 75 tys. zł netto plus koszty adaptacji lokalu (powierzchnia 30-45 mkw.). Comiesięczna opłata franczyzowa wynosi 500 zł, opłata na działania marketingowe – także 500 zł. Jak proponuje Yasumi, nowy koncept sprawdza się zarówno jako samodzielna placówka, jak i dodatek do już istniejącego salonu kosmetycznego bądź spa. Do końca lipca br. planowane jest otwarcie 15 franczyzowych i trzech właśnych jednostek Yasumi epil.

Yasumi otwiera swoje placówki w całej Polsce, również w hotelach. Pierwszy instytut Yasumi przy hotelu ruszy wkrótce w trzygwiazdkowym hotelu Murat w Redzie, gdzie w części spa powstaną m.in.: gabinety odnowy biologicznej, siłownia i fitness oraz basen i sauny. Drugi – w dwugwiazdkowym hotelu Majewski w Malborku (gabinety kosmetyczne, masażu, medycyny estetycznej, modelowania sylwetki oraz fryzjer). Firma nie chce na razie ujawniać szczegółowych planów oraz nazw kolejnych hoteli, z którymi będzie kooperowała w przyszłości.

Ponadto w portfolio Yasumi znajduje się ponad 20 salonów kosmetycznych i miejskich ośrodków spa, które oferują liczne zabiegi na ciało i twarz oraz masaże. Zabiegi wykonywane są na bazie profesjonalnych kosmetyków takich firm, jak: kanadyjski koncern Elixea by Moor Spa (kosmetyki w 100 proc. naturalne), francuski koncern Collin i hiszpański De Noyle’s.

 

Opublikowano: 17.06.2010
Aktualizacja: 17.06.2010