Zostań częścią rodziny Julius Meinl

Udostępnij artykuł

Julius Meinl to producent najwyższej jakości kawy i herbaty, które firma dostarcza do tysięcy Klientów w segmencie HoReCa w ponad 70 krajach na całym świecie. Założona w 1862 roku firma jest jedną z najstarszych palarni na świecie i kultową wiedeńską marką kawy. Jakość jest rodzinnym znakiem firmowym już od pięciu pokoleń. W tym roku firma świętowała swoje 160 urodziny. Stabilizacja to jej mocny fundament.

W związku z dynamicznym rozwojem, Julius Meinl Polska poszukuje do stałej współpracy Agentów do dystrybucji kompleksowych rozwiązań dla branży HoReCa. Formuła agencyjna (B2B) sprawdza się na większości rynków, na których operuje Julius Meinl. Ten model współpracy cieszy się dużą popularnością ze względu na atrakcyjny model ‘win win’ i brak dodatkowych kosztów związanych z rozpoczęciem współpracy.

Firma poszukuje do współpracy  zarówno niewielkich jednoosobowych działalności, jak również firm powiązanych z branżą, które szukają silnego partnera, z którym zrobią kolejny jeszcze większy krok na przód. Zostań częścią rodziny Julius Meinl.

Jeśli reprezentujesz palarnie kawy, masz usługi dla segmentu Horeca lub Twoja firma jest ekspertem od urządzeń w tym ekspresów do kawy, możesz sprawdzić jaką ofertę współpracy mamy dla Ciebie!

Nie musisz otwierać kolejnych drzwi sam, Julius Meinl trzyma je dla Ciebie już otwarte!

Każdy nowy Agent otrzyma kompleksowe szkolenia obejmujące zagadnienia związane z produktami, urządzaniami, jak również technikami baristycznymi. Marka zapewni wsparcie merytoryczne i pokryje koszty związane z inwestycją w nowe kontrakty oraz części do serwisowania urządzeń.

Spróbuj pracy na własny rachunek i równocześnie bądź częścią dużej i stabilnej marki!

Napisz do nas: horeca@meinlcoffee.pl

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Tekst powstał we współpracy z Julius Meinl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.11.2022
Aktualizacja: 29.11.2022