Anna Lewandowska: Naszym priorytetem w SuperMenu jest najwyższa jakość

Udostępnij artykuł
– Od początku naszym priorytetem w zespole SuperMenu było oferowanie potraw najwyższej jakości, co w firmie działającej masowo jest oczywiście wyzwaniem. Jednak ci, którzy mnie znają wiedzą, że w tej kwestii nie idę na kompromisy – mówi Anna Lewandowska, sportsmenka, propagatorka zdrowego stylu życia i założycielka SuperMenu.

Wszystkie składniki, które wykorzystujemy, pochodzą od sprawdzonych, certyfikowanych dostawców, a nasz dział jakości czuwa nad każdym etapem produkcji. Wszystkie plany żywieniowe, które oferujemy konsumentom, nie zawierają białego cukru, pszenicy czy surowego mleka. Ponadto postawiliśmy na uprawę ekologicznych ziół i warzyw we własnych szklarniach. Takie konsekwentne dbanie o to, by nasze posiłki były nie tylko smaczne, ale i zdrowe ma przełożenie na zainteresowanie konsumentów – dodaje Anna Lewandowska, sportsmenka, propagatorka zdrowego stylu życia i założycielka SuperMenu.

SuperMenu cały czas poszerza dystrybucję cateringu. Aktualnie dociera już do 2865 miejscowości, w tym 456 dużych miast. Na koniec roku planuje być już w blisko 3000. W pierwszym kwartale 2022 roku powiększy listę o kolejne 200 i szacuje 20 proc. wzrost liczby zamówień.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SuperMenu wspiera rodzime przedsiębiorstwa poprzez wykorzystywanie do produkcji dań towarów wytwarzanych przez sprawdzonych polskich rolników i firmy. Wysokiej jakości produkty spożywcze są wyselekcjonowane indywidualnie na potrzeby marki. SuperMenu przygotowuje swoje posiłki we własnym, nowoczesnym zakładzie spełniającym najwyższe standardy bezpieczeństwa i produkcji.

SuperMenu by Anna Lewandowska jako pierwszy zrezygnował całkowicie z białego cukru, pszenicy oraz surowego mleka we wszystkich swoich planach żywieniowych. Nie używa również produktów wysokoprzetworzonych, barwników czy konserwantów. Po roku działalności, firma postawiła kolejny krok milowy i wprowadziła certyfikowaną, ekologiczną żywność.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.