Awanse wewnętrzne w Grupie Arche

Udostępnij artykuł

Grupa Arche poinformowała o zmianach personalnych w ramach swoich hoteli. W Arche Cukrownia Żnin dyrektorką została Roksana Michalczyk-Kulmatycka, w Arche Pałac i Folwark Łochów – Klaudia Romanowicz, a na czele Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii stanęła Edyta Kołodziejczyk.

arche dyrektorki
Roksana Michalczyk-Kulmatycka; Klaudia Romanowicz; Edyta Kołodziejczyk

Roksana Michalczyk-Kulmatycka

Pochodzi z Sandomierza, a z branżą hotelarską związana jest od 15 lat. Ukończyła technikum hotelarskie oraz studia z zakresu zarządzania w hotelarstwie i gastronomii. Odbywała zagraniczne praktyki studenckie, m.in. w Grecji. Od kilku lat rozwija swoje doświadczenie w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie prowadziła kilka obiektów hotelarskich oraz agencję eventową. Z Cukrownią Żnin związana jest od samego początku. Po otwarciu obiektu pełniła funkcję kierownika sprzedaży, następnie dyrektora operacyjnego, a wraz z końcem 2022 roku otrzymała awans na Dyrektor Generalną obiektu.  

Klaudia Romanowicz

Karierę hotelarską rozpoczęła w Hotelu Nosselia***.  Doświadczenie zdobywała na stanowiskach różnego szczebla od specjalisty ds. sprzedaży w segmencie klienta biznesowego, po event managera odpowiadającego za realizację wydarzeń do 5000 osób. Zarządzała obiektem eventowym Villa OMNIA, posiada także 10 letnie doświadczenie w branży wedding potwierdzone certyfikatem. W 2018 roku związała się z warszawskim Stixx Bar&Grill, gdzie awansowała na Sales Department Managera. Na początku 2022 roku rozpoczęła współpracę z Arche Pałacem i Folwarkiem Łochów na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Marketingu, a od 2023 roku objęła stanowisko Dyrektora Generalnego tego obiektu.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

Edyta Kołodziejczyk

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Swoją karierę rozpoczęła od praktyk w Hotelu Bristol w Warszawie, a następnie podjęła pracę w warszawskich hotelach 4 i 5 – gwiazdkowych LeRegina, Hotel Hyatt, Polonia Palace, Intercontinental oraz w Hotelu Mazurkas.

Z Arche związała się w 2020 roku rozpoczynając pracę jako kierownik gastronomii, największego hotelu z portfolio Grupy – Arche Hotelu Krakowska. Wraz z majem 2023 roku otrzymała awans wewnętrzny obejmując stanowisko Dyrektor Generalnej Koszary Arche Hotelu w Górze Kalwarii.

O Grupie Arche

Posiada obecnie 17 obiektów noclegowych w całej Polsce, a także 150 domków w ramach projektu Siedlisko Arche w urokliwych polskich wsiach. W portfolio Firmy są nowoczesne hotele miejskie, a także wielokrotnie nagradzane obiekty zabytkowe z bogatą ofertą noclegową i konferencyjną. Filozofią Grupy jest ratowanie dziedzictwa narodowego poprzez rewitalizację opuszczonych budynków, a także szerokie działania społeczne w tym zatrudnianie w ramach prowadzonej Fundacji Leny Grochowskiej osób z niepełnosprawnością w pracowniach artystycznych, piekarniach i kawiarniach.

Źródło: Arche

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 11.05.2023
Aktualizacja: 11.05.2023