Będzie pierwszy ibis Styles w Czechach

Udostępnij artykuł

W ramach rozbudowy i umacniania portfolio marek w Europie Środkowej, Accor podpisał umowę na pierwszy hotel ibis Styles w Czechach. Nowy obiekt powstanie w miejscowości Rožnov pod Radhoštěm. Hotel przywita pierwszych gości pod koniec 2023 roku.

ibis Styles w Czechach
ibis Styles w Czechach – wizualizacja

Accor cały czas umacnia i rozbudowuje portfolio marek w Europie Północnej. Grupa podpisała umowę z firmą JR Management – Hotel, s.r.o na nowy hotel ibis Styles w Czechach. Dzięki niej, dotychczasowy Relax Hotel w Rožnov pod Radhoštěm przejdzie rebranding. Z końcem 2023 roku przyjmie gości jako ibis Styles. Tym samym będzie to pierwszy w Czechach hotel marki znanej z angażujących i niepowtarzalnych motywów przewodnich.

ibis Styles w Czechach – oferta

Do dyspozycji gości w ibis Styles Rožnov znajdzie się 88 pokoi. Dodatkowo restauracja z zewnętrznym tarasem, bar i kawiarnia. Poza tym cztery sale konferencyjne mogące pomieścić w sumie 350 osób. Nie zabraknie także siłowni, centrum wellness z saunami, salami masażu oraz przestrzenią do hydro- i elektroterapii. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka mini golf, kort tenisowy, kręgle, stoły do ping-pongu, a także plac zabaw dla dzieci. Goście będą mogli także skorzystać z dwóch basenów: zewnętrznego i wewnętrznego.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Ibis Styles to międzynarodowa marka, która dostarcza niezapomnianych przeżyć z pobytów w hotelach na całym świecie dzięki unikalnym wystrojom wnętrz i motywom przewodnim. Każdy z ponad 550 obiektów marki zaprasza gości do odkrycia historii, jakie skrywa wybrana lokalizacja. Poprzez zaangażowanie ich w świat marki słynącej z kreatywnego designu. Cieszymy się, że możemy przedstawić ibis Styles turystom przyjeżdżającym do Czech i odwiedzającym Rožnov pod Radhoštěm. Dzięki partnerstwu z JR Management – Hotel s.r.o. zapewnimy gościom wspomnienia, które pozostaną w ich pamięci zaznacza Frank Reul– VP Development Northern Europe-Eastern Europe & Balkans Accor.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyła nas grupa Accor, nawiązując z nami współpracę nad uruchomieniem pierwszego hotelu ibis Styles w Czechach, w wyjątkowej lokalizacji. Rožnov pod Radhoštěm słynie z Wołoskiego Muzeum na Wolnym Powietrzu, które jest najstarszym i największym w Europie Środkowej muzeum mieszczącym zbiory budynków i rozmaitych artefaktów. Miasto słynie także z tradycyjnej morawskiej muzyki oddającej ducha regionu. Bliskość góry Radhost – jednej z najczęściej odwiedzanej góry w kraju oferuje wiele możliwości dla miłośników sportu i aktywnego wypoczynku dodaje Pavel Maléř, Managing Director JR Management – Hotel, s.r.o.

Unikalne hotele z kreatywnym designem

Ze względu na bliskie sąsiedztwo, Czechy są kierunkiem często wybieranym przez turystów z Polski, szczególnie w przypadku krótkich wyjazdów. Dodatkowo, jak pokazują badania, ponad połowa ankietowanych preferuje kontakt z naturą[1]. Dlatego malownicze otoczenie nowego hotelu ibis Styles to dobry wybór dla osób szukających chwili relaksu na łonie natury.

Ibis Styles to dynamicznie rozwijająca się marka hoteli Accor. Przede wszystkim oferują niezapomniane wrażenia z pobytu gwarantowane przez angażujący i zachęcający do zabawy design. Kreatywna i podnosząca na duchu atmosfera zaprasza gości do odkrycia świata nawiązującego do historii, a także kultury wybranego miejsca. Jednocześnie dzięki wielu atrakcjom dla dzieci, obiekty ibis Styles są doskonałym wyborem dla podróżujących rodzin.

Źródło: Accor

[1] Badanie „Turystyczne destynacje w czasie pandemii. Gdzie spędzają urlop Polacy?”

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 20.01.2022
Aktualizacja: 20.01.2022