Berlin Doner Kebap z nowym punktem drive thru

Udostępnij artykuł

Tym razem marka pojawiła się w Szczecinie, obok Ronda Hakena. Kolejny, po Gorzowie Wielkopolskim, wolnostojący lokal Berlin Doner Kebap, to odpowiedź na sytuację związaną z rynkiem w czasie pandemii. Szybka obsługa, bez wychodzenia z samochodu, to obecny „must have” każdej dużej sieci gastronomicznej. Koszty inwestycji w ten format są jednak zdecydowanie najwyższe.

Berlin Doner Kebap w Szczecinie

Do tej pory opieraliśmy się głównie na centrach handlowych. 95 proc. naszych restauracji znajdowało się w galeriach. Zatem mocno dotknęły nas ograniczenia ustawowe. Nie mieliśmy więc wyboru. Musieliśmy szukać innych, zewnętrznych kanałów sprzedaży – mówi Karol Kostyrka, manager ds. rozwoju Berlin Doner Kebap  w Polsce. Restauracja przy rondzie Hakena w Szczecinie to nasz flagowy produkt w tym momencie. Znajdziemy tam wszystkie nowinki i rozwiązania, jakie wprowadzaliśmy w pozostałych miejscach do tej pory. Stąd oprócz obsługi drive, mogę wymienić: dużą salę sprzedażową, wygodne kioski zamówieniowe, animowane menu boardy w systemie digitalowym i nowoczesny układ otwartej kuchni.

Berlin Doner Kebap  działa w Polsce od ponad 20 lat

Pierwszy punt sieci pojawił się w formie food trucka w Międzyzdrojach w 1998 roku. Obecnie restauracje marki można odnaleźć m.in. w takich miejscach jak: Galeria Krakowska w Krakowie, Galeria Bałtycka i Forum w Gdańsku, Złote Tarasy w Warszawie, Galeria Kaskada w Szczecinie czy kompleks wakacyjny Baltic Park Molo w Świnoujściu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 11.01.2022
Aktualizacja: 12.01.2022