Citi Hotel’s debiutuje w Łodzi

Udostępnij artykuł

Citi Hotel’s Łódź to najnowszy obiekt należący do CFI Hotels Group, który swoich pierwszych gości przyjął w marcu. Oferuje 114 pokoi, a od maja również salę konferencyjną o powierzchni 135 mkw. Projekt dopełni restauracja Farina Bianco, której otwarcie zaplanowano na przełom maja i czerwca tego roku. To już trzeci obiekt Citi Hotel’s w Polsce.

Citi Hotel’s Łódź

Hotel znajduje się przy ul. Przybyszewskiego 99. Goście mogą uczyć się gwary miejskiej za sprawą oryginalnej wykładziny, a także poczuć klimat łódzkich uliczek, których fotografie zdobią szafy wnękowe.

Citi Hotel’s Łódź zaprasza do siebie zarówno gości, którzy prywatnie podróżują po kraju, a także tych biznesowych, którzy odwiedzają centrum Polski służbowo. Liczba pokoi i miejsc noclegowych pozwala na zakwaterowanie 230 osób w obiekcie.

O CFI Hotels Group

Zarządza 23 obiektami zlokalizowanymi w centrach miast i różnych zakątkach Polski. W skład CFI Hotels Group wchodzą: Król Kazimierz Hotel & SPA, Masuria Hotel & SPA, Warsaw Plaza Hotel, Premier Kraków Hotel, Grand Royal Hotel Poznań, Falenty Biznes i Wypoczynek, sieć obiektów hotelowych Boutique Hotel’s w Łodzi, Sosnowcu, Bytomiu i we Wrocławiu, Citi Hotel’s Wrocław, Łódź i Warszawa-Falenty oraz Art Hotel’s Sosnowiec. Są to również restauracje i kawiarnie: Farina Bianco, Farina Bistro & Cafe, Wall Street BBQ, TABU Sushi and Modern Cuisine, Gęsi Puch w Łodzi i warszawska U kucharzy w Arsenale.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Citi Hotel’s

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 31.03.2023
Aktualizacja: 03.04.2023