Czas na Herbatę w Galerii Echo

Udostępnij artykuł

Obecnie Czas na Herbatę to sieć ponad 80 placówek, w tym około 50 prowadzonych na zasadzie franczyzy. W lokalach serwowane są różne gatunki herbat i kaw.

Właścicielem sieci jest firma Progressive, która działa na rynku od 1997 r. Spółka zajmuje się importem i sprzedażą wysokogatunkowych herbat oraz akcesoriów do jej parzenia i przechowywania.

Galeria Echo w Kielcach ma obecnie powierzchnię około 68 tys. metrów kwadratowych, w tym powierzchnia do wynajmu stanowi około 26 tys. metrów kwadratowych. Po rozbudowie projekt będzie miał ok. 159 tys. mkw. powierzchni całkowitej, a powierzchnia do wynajmu wyniesie 66 tys. mkw. Do dyspozycji klientów będzie ok. 2300 miejsc parkingowych.

W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach. Dwa najwyższe piętra centrum przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Będą tu liczne restauracje i kawiarnie. Prace związane z rozbudową ruszyły we wrześniu 2008 r. Planowany termin otwarcia centrum to maj 2011 rok. Wartość inwestycji szacowana jest na około 400 milionów zł.

W dotychczasowym budynku Galerii Echo znajduje się dziesięć lokali gastronomicznych, między innymi KFC, North Fish i Yogen Fruz. Inwestor obiektu jest Echo Investment.
 

Opublikowano: 22.06.2010
Aktualizacja: 22.06.2010