Da Grasso dołączyło do Polskiej Organizacji Franczyzodawców

Udostępnij artykuł

Da Grasso, największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, dołączyło do grona firm zrzeszonych w Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Jak komentuje Magdalena Piróg, prezes zarządu Da Grasso – przynależność do POF to dla Da Grasso kolejny krok na drodze umacniania czołowej pozycji marki na rynku usług gastronomicznych oraz możliwość poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń ­z przedstawicielami branży.

da grasso

Przystąpienie do Polskiej Organizacji Franczyzodawców jest uzależnione od spełnienia wymogów statusowych oraz przestrzegania założeń Europejskiego Kodeksu Etyki Franczyzy.

Członkostwo w Polskiej Organizacji Franczyzodawców to duże wyróżnienie dla naszej sieci. Wytaczanie nowych kierunków rozwoju i wymiana doświadczeń z przedstawicielami innych firm, pozwalają na zdobywanie wiedzy i wyciąganie cennych wniosków w zakresie zarządzania i prowadzenia sieci franczyzowej. Jestem przekonana, że będzie to niezwykle owocna współpraca, którą traktujemy jako duże wyróżnienie, ale również jako zobowiązanie i szansę na dalszy rozwój sieci oraz poszczególnych restauracji Da Grasso komentuje Magdalena Piróg, prezes zarządu Da Grasso.

Polska Organizacja Franczyzodawców powstała w 2000 r. Celem działalności organizacji jest kreowanie najlepszych warunków do rozwoju franczyzy w naszym kraju oraz stworzenie platformy do wymiany doświadczeń, między firmami o tym profilu biznesowym. POF aktywnie reprezentuje interesy zrzeszonych firm na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim i samorządowym. Polska Organizacja Franczyzodawców należy również do Europejskiej Federacji Franczyzy, Światowej Rady Franczyzy,
a w 2021 r. dołączyła do World Franchise Network.

Źródło: Da Grasso

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.03.2023
Aktualizacja: 23.03.2023