Da Grasso otwiera restaurację w Myślenicach

Udostępnij artykuł

Największa franczyzowa sieć pizzerii w kraju ogłosiła kolejną inwestycję. Już od 20 września do grona miejscowości z ofertą Da Grasso dołączą Myślenice. Restauracja będzie zlokalizowana przy ul. Słowackiego 112C.

Na gości nowej restauracji Da Grasso czeka szeroki wybór pizz (również w wersjach wegetariańskich i w atrakcyjnych zestawach dla najmłodszych), burgery, sałaty, zupy, startery, menu deserowe. Warto zaznaczyć, że z okazji otwarcia sieć przygotowała specjalną promocję – do pierwszych stu zamówień klienci otrzymają dodatkową pizzę gratis.

Cieszymy się, że trzeci kwartał roku kończymy uruchomieniem kolejnej restauracji. Za nami okres wytężonej pracy, który przyniósł niezwykle satysfakcjonujące efekty. Wszystkich mieszkańców Myślenic, turystów i gości zapraszamy do nowego lokalu – wśród naszych propozycji z pewnością każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Startujemy już 20 września mówi Łukasz Czekałowicz, Kierownik Działu Franczyzy Da Grasso.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Restauracja będzie otwarta 7 dni w tygodniu.

Pełna oferta dostępna będzie zarówno w lokalu, jak i na stronie internetowej – www.dagrasso.pl. Ponadto klienci mogą wygodnie złożyć zamówienie telefonicznie.

Źródło: Da Grasso

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 19.09.2023
Aktualizacja: 19.09.2023