Edyta Kulka dyrektorką Leonardo Royal Warsaw

Udostępnij artykuł

W połowie marca stanowisko General Managera hotelu Leonardo Royal Warsaw objęła Edyta Kulka. Tym samym Leonardo Hotels wzmacnia swoje struktury w Polsce i podtrzymuje plany dalszego rozwoju na naszym rynku.

Edyta Kulka

Edyta Kulka – biografia

Nowa General Manager Leonardo Royal Warsaw od pierwszych dni współpracy zaskarbiła sobie zaufanie i sympatię współpracowników. Jej ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, zdobywane w Wielkiej Brytanii i w Polsce, daje ku temu solidne podstawy. Pierwsze hotelarskie kroki stawiała w Londynie w prestiżowym The Royal Horseguards, a w Polsce była dotąd odpowiedzialna m.in. za wprowadzenie na rynek jednego z hoteli Holiday Inn oraz zarządzała kilkoma obiektami marek Best Western w Satoria Group i Qubus.

W Leonardo Royal Warsaw czekają na nową dyrektor generalną wyzwania, takie jak odświeżenie wizerunku marki i umocnienie jej standardów spójnych z koncepcją sieci Leonardo Hotels. Na horyzoncie pojawiają się także plany inwestycyjne i wzmocnienie segmentu MICE.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

Od samego początku bardzo dobrze czuję się w Leonardo Royal Warsaw. Ten hotel ma bardzo dużo silnych stron – począwszy od lokalizacji w biznesowym centrum miasta i w JM Tower – jednym z najwyższych budynków Warszawy, po świetną kuchnię i gastronomięmówi General Manager Edyta Kulka. – Moim celem jest odbudowanie jego silnej pozycji w mieście, przekraczającej standard czterogwiazdkowego obiektu. Wiem, że razem ze sprzyjającymi nam partnerami i zespołem, który tak mocno angażuje się w funkcjonowanie obiektu, nie będzie to trudne zadanie – dodaje.

O hotelu

Czterogwiazdkowy Leonardo Royal znajduje się w Warszawie na rogu ulic Grzybowskiej i Żelaznej. Oferuje gościom 6 modułowych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 m2, bar, restaurację dla 120 osób oraz 178 pokoi, w tym 11 apartamentów. Uwagę zwraca koncept pokoi Leonettes – zaprojektowanych z myślą o kobietach w podróży.

Leonardo Royal Warsaw był pierwszym obiektem Leonardo Hotels otwartym w Polsce i niewątpliwie nadal będzie pełnił dla nas wiodącą rolę. Przywracając tu stanowisko General Managera i oddając je w ręce tak wykwalifikowanej osoby jak Edyta, dajemy partnerom gwarancję dobrej współpracy, a gościom pewność świadczenia usług o najwyższym standardziepodsumowuje Paulina Kołodziejczyk, Multiproperty Manager Leonardo Hotels w Polsce.

Leonardo Royal Warsaw jest jednym z czterech obiektów sieci Leonardo Hotels w Polsce. Aktualnie należą do niej także NYX Hotel Warsaw oraz dwa hotele Leonardo Boutique w Krakowie.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

Źródło: Leonardo Hotels

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.05.2023
Aktualizacja: 23.05.2023