Goście docenili gastronomię w Moxy Poznań Airport Hotel

Udostępnij artykuł

Moxy Poznań Airport Hotel, należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, zdobył pierwsze miejsce wśród wszystkich hoteli Moxy w krajach położonych w Europie, na Bliskim Wschodzie, a także w Afryce (EMEA) pod względem zadowolenia gości z gastronomii w styczniu 2022 roku.

Moxy Poznań Airport Hotel gastronomia

Bardzo się cieszymy, że w tym szczególnym i niełatwym dla naszej branży czasie zaangażowanie i ciężka praca zespołu recepcji i naszego koordynatora gastronomii, Krzysztofa Pellowskiego przyczyniła się do takich wyników. Dziękuję załodze Moxy Poznań Airport za wspaniale wykonaną codzienną pracę, która została doceniona przez naszych gości – mówi Aleksandra Tymofiejczuk – Niekrasz, p.o. kapitana Moxy Poznań Airport Hotel.

Ze względu na lokalizację hotelu przy lotnisku, goście doceniają przede wszystkim nasze śniadania. W ostatnim czasie zostały ulepszone i wzbogacone o lokalne, świeże produkty. Ponadto, intensywnie rozwijamy nasz bar o autorskie koktajle oraz przekąski w stylu Moxy. Zdecydowanie są naszym największym atutem i cieszą się sporym uznaniem, nie tylko wśród gości hotelowych podkreśla Krzysztof Pellowski, koordynator gastronomii.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O Moxy Poznań Airport Hotel

To jeden z najnowszych obiektów na turystycznej mapie Wielkopolski, który przyjął pierwszych gości w listopadzie 2019 roku. Jest to drugi obiekt lifestylowej marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego. 120 pokojowy hotel, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Dysponuje zapleczem gastronomicznym, salą spotkań oraz parkingiem na 84 auta. Oferuje szybkie wi-fi, gry planszowe, przekąski, energetyczną muzykę. Dodatkowo także siłownię ze sprzętem mającym dostęp do internetu i platform streamingowych, gdzie można wykonać trening 360 st.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023