Hochland Polska uroczyście żegna Piotra Knauera

Udostępnij artykuł

Piotr Knauer, dotychczasowy dyrektor generalny i prezes zarządu Hochland Polska, przechodzi na zasłużoną emeryturę. W związku z tym w siedzibie głównej firmy, na Pastelowej w Poznaniu, odbyło się jego oficjalne pożegnanie. Uroczystości zaplanowano także w fabrykach w Kaźmierzu i w Węgrowie.

Hochland Polska żegna Piotra Knauera
Hochland Polska żegna Piotra Knauera

W piątek, 4 listopada, miało miejsce pełne emocji spotkanie w siedzibie głównej Hochland Polska w Poznaniu. Punktualnie o godzinie 14.00 gromkimi brawami zebrani goście powitali Piotra Knauera, który przez 7 lat stał na czele firmy, a teraz przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Jako pierwszy głos zabrał następca Knauera, Maciej Tomaszewski, wyrażając wdzięczność za pasję i zaangażowanie, z jakimi Piotr stał na czele firmy. Nie zabrakło również specjalnych podziękowań za ostatnie tygodnie i wprowadzenie go w obowiązki nowego dyrektora generalnego Hochland Polska. Następnie wszyscy obejrzeli wzruszający film z ważnych wydarzeń, w których uczestniczył Piotr oraz wysłuchali laudacji przygotowanej na cześć ustępującego szefa. Knauer obdarowany został pamiątkowym albumem ze zdjęciami oraz bukietem kwiatów. Ponadto jedna z sal w poznańskiej siedzibie firmy została nazwana im. Piotra Knauera, a na ścianie widnieje jego pamiątkowa fotografia.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Bohater spotkania wygłosił emocjonalne przemówienie. Było to niezwykle osobiste pożegnanie, a jednocześnie podziękowanie za 7 lat wspólnie spędzonych w Hochland Polska.

Po tylu emocjach nadszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i wspaniały, piętrowy tort z osobistym akcentem – siedzącym na samej górze wędkarzem, ponieważ Piotr jest fanem wędkowania. Na koniec zorganizowano pyszny, uroczysty poczęstunek z serami Hochland w roli głównej, który był doskonałą okazją do indywidualnych życzeń i rozmów. Emerytura Piotra Knauera – nie tylko menadżera, ale i tłumacza, pasjonata podróży i książek, zapowiada się bowiem niezwykle interesująco.

Piotr Knauer
Piotr Knauer

Źródło: Hochland Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 10.11.2022
Aktualizacja: 10.11.2022